fbpx

Wierzymy w pracę kreującą przyszłościowe rozwiązania.

Wierzymy, że wykraczanie poza horyzont bieżących rozwiązań jest jedynym sposobem na inicjowanie postępu. Dlatego tworzymy innowacje, które pozwalają zmieniać oblicze współczesnej branży e-commerce.

100 inspiracji
37 projektów badawczych
innowacja

Pochłaniamy biblioteki, śledzimy trendy, a pozyskane informacje poddajemy syntezie, aby wykrystalizować najbardziej wartościowej pomysły. Nasze doświadczenie pozwala zweryfikować teoretyczne założenia i tym samym przynieść wzrost naszym Klientom.

1014 przeczytanych ksiązek
8 lat doświadczenia
wiedza

Nie lubimy stać w miejscu, dlatego nieustannie poszukujemy nowych możliwości. Nie zgadzamy się na podążanie utartymi ścieżkami. Mamy odwagę, aby myśleć nieszablonowo i w ten sposób dostarczać wartość naszym Klientom.

12 najnowszych technologii
wzrost
rozwój

Motorem naszych działań jest chęć osiągania sukcesu. Mamy to w swoim DNA. Chcemy, by nasi Klienci stawali się liderami w swoich branżach. Nie spoczywamy na laurach, wciąż utrzymujemy się w twórczym i intelektualnym ruchu, by zawsze wygrywać.

93% skuteczności
100% zadowolenia
sukces
Referencje

Poznaj naszych Klientów

Najlepsza agencja SEO w Polsce!

Polecam z czystym sumieniem, współpracujemy ponad rok i jesteśmy bardzo zadowoleni. Ruch na stronie się zwiększył, wszystkie teksty i blog jest pisany prawidłowo. Zawsze można liczyć na pomoc w sprawach technicznych. Jeszcze raz gorąco polecam!

Prowadzenie biznesu w sektorze e-commerce to bardzo złożone zadanie. Dostawcy, produkty, reklamacje, marketing itd. Przez 5 lat próbowaliśmy sami pracować nad pozycjonowaniem naszej strony. Niestety w pewnym momencie zetknęliśmy się ze ścianą. Koszty pozycjonowania rosły, a efektów brakowało. Wtedy zadzwonił do nas Pan Aleksander, z ofertą. Długo analizowaliśmy, porównywaliśmy oferty i nasz wybór padł na firmę SEMCORE. Po kilku miesiącach współpracy nasza strona ruszyła do przodu, a wraz z tym sprzedaż i przychody firmy. Dlatego polecamy współpracę z firmą SEMCORE. To dobrze zainwestowane pieniądze.

Z firmą Semcore współpracujemy już od 2017 roku. Impulsem dla nawiązania tej współpracy było dla nas uruchomienie nowego serwisu ludwik.pl. Zależało nam, by zaistnieć szerzej nie tylko jako producent płynu do mycia naczyń, lecz całej gamy środków czyszczących. I to właśnie sukcesywnie udaje się m.in. dzięki współpracy z Semcore. Cenimy sobie zwłaszcza elastyczność oraz inicjatywę, którymi agencja wykazuje się w swoich działaniach.

Wysokie standardy obsługi klienta oraz profesjonalizm pozwalają mi rekomendować Semcore jako solidną firmę optymalizującą oraz pozycjonującą strony internetowe. Z przyjemnością rekomenduję Semcore jako niezawodnego partnera.

Do firmy Semcore trafiliśmy z polecenia. Mamy kilka serwisów, w przypadku których współpracujemy z różnymi agencjami, jednak przy drytech.pl zależało nam na kimś sprawdzonym, kto zadbałby o całość realizacji od samego początku, tj. od etapu tworzenia strony. Handlowiec polecił nam odpowiedniego programistę, który przy współpracy z działami pozycjonowania i copywritingu w Semcore tworzył naszą stronę. Teraz zaś wszyscy razem prowadzą aktywne działania, służące jego wypromowaniu w sieci, które przynoszą coraz lepsze rezultaty. To w połączeniu z okazywaną inicjatywą ze strony opiekuna naszej kampanii utwierdza nas w przekonaniu, że podjęliśmy właściwą decyzję.

Nasza współpraca z firmą Semcore układa się pomyślnie. Firma wypracowuje zyski ze sklepu internetowego, a w przypadku skomplikowanych kwestii, wykazują proaktywną postawę

Wieloletnia współpraca przy promocji kilku naszych stron internetowych. Bez żadnej skazy - zawsze z wynikami podnoszącymi nie tylko widoczność, ale także ruch na stronach oraz pozytywnie wpływająca na sprzedaż z kanału internetowego. Pro-aktywne podejście i bardzo profesjonalny kontakt. Nigdy się nie zawiedliśmy i nie ma żadnych przesłanek, aby mogło się to zmienić.

Jak wielu przedsiębiorców, "przerobiliśmy" kilka firm SEO / SEM z bardzo średnim, by nie powiedzieć słabym efektem. Nastawienie do kolejnej było więc bardzo sceptyczne. W przypadku Semcore już od samego początku było czuć, że podejście jest zdecydowanie inne. Bardzo interesowały ich nasze cele biznesowe i maksymalnie próbowali dostosować do tego swoje działania. Co ważne, taka postawa miała miejsce także w trakcie realizacji, nie tylko na etapie sprzedaży. Szczerze rekomenduję.

Ludzie

Poznaj nasz zespół

W Semcore od początku istnienia. Nasz autorytet z obszaru sprzedaży. Pełen energii lider, który zawsze chce wygrywać. Taką postawą "zaraża" też innych. Zbudował jeden z topowych działów handlowych w branży. Wszystkie te cechy doprowadziły go do funkcji Prezesa Zarządu.

Aleksander Cierniewski

CEO Semcore

Założyciel Semcore. Wulkan energii i pomysłów. Jego pasją jest zarządzanie innowacją oraz synergia marketingu i sprzedaży. Stworzy strategię promocji dla każdego sklepu internetowego. Zwolennik metody GTD oraz fanatyk efektywności pracy.

Marcin Stypuła

Owner Semcore

Ponad 6 lat doświadczenia w branży SEO ze szczególnym naciskiem na segment e-commerce. Niezliczone audyty, wdrożenia i szkolenia, a także implementacja własnych rozwiązań we współpracy z klientami. Po godzinach trener i zawodnik kolarstwa.

Damian Hliwa

Head of SEO

Absolwentka socjologii, która ceni pracę z ludźmi. W Semcore jest odpowiedzialna za usprawnianie procesów realizacyjnych, organizację pracy biura, a także zasoby ludzkie. Wolne chwile spędza na jodze oraz poszerzaniu wiedzy na temat kociej natury.

Gabriela Smolarz-Śliwińska

Executive Manager

Fascynuje ją wspieranie biznesu w realizacji celów dzięki odpowiednim ludziom, których z pasją pozyskuje do organizacji, a następnie dba o ich satysfakcję poprzez budowanie angażującego środowiska pracy. Zakręcona na punkcie weganizmu, czytania książek, kotów i jogi.

Karolina Turostowska

HR Business Partner

W firmie niemal od początku istnienia. Człowiek orkiestra, który doradzi zarówno w wyborze odpowiedniego rozwiązania, jak i przypilnuje jego wdrożenia. Po drodze samodzielnie wykona także część prac realizacyjnych. Obecnie rozwija dział Customer Success Managementu.

Krzysztof Stępniak

Customer Success Manager

Z wykształcenia humanista, jego pasje to: nowe technologie, marketing internetowy, psychologia i sport. W pracy ceni stały kontakt z klientami. Jest zaangażowany w swoje obowiązki, omawia realizacje i odpowiada na nurtujące pytania. Fan muzyki elektronicznej i filmu.

Borys Bednarek

Customer Success Spec.

Absolwentka zarządzania i nowoczesnego marketingu na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. W Semcore rozwija swoje doświadczenie w dziale Customer Success Managementu. Prywatnie pasjonatka mody, fotografii oraz tańca.

Agata Zglenicka

Customer Success Spec.

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, pedagożka. Od początku kariery związana z administracją i kadrami. Prywatnie specjalistka od zadań specjalnych i niemożliwych. Żona, matka, pasjonatka aranżacji wnętrz, która nie znosi nudy.

Agata Bajerlein

Administration Specialist

Z wykształcenia psycholożka. W Semcore dba o funkcjonowanie biura. Zajmuje się dokumentacją, fakturami i codziennie obdarza wszystkich szczerym uśmiechem. Z zamiłowania złotniczka. Do jej pasji należy czytanie książek, uwielbia długie spacery z psem. Fanka FC Barcelony.

Kasia Ober

Office Manager

Pasjonat e-commerce i marketingu internetowego. Wspiera klientów w osiąganiu wyższych poziomów sprzedaży w internecie, dzięki ich wysłuchaniu i wdrożeniu rozwiązań przynoszących zyski. Po godzinach trener narciarstwa alpejskiego i inline alpine.

Paweł Janecki

SXO Team Leader

Ukończył studia na UAM w Poznaniu. Kilkanaście lat w sprzedaży to gwarant profesjonalnego podejścia do klienta, który może liczyć na jego pełne zaangażowanie. Specjalizuje się w branży e-commerce, a prywatnie jest dumnym ojcem Jasia.

Michał Boratyn

SXO Consultant

Z wykształcenia administratywista, z zamiłowania wolontariusz, z zawodu "ogrodnik sprzedaży", który nie obiecuje gruszek na wierzbie. Z uwagą wsłuchuje się w potrzeby klientów, aby móc przygotować dla nich skuteczne rozwiązania.

Damian Kaczmarek

SXO Consultant

Swoje doświadczenie w e-commerce budował rozwijając od podstaw własny sklep internetowy. Dzięki temu zna problemy klientów. W Semcore pomaga w spełnianiu celów biznesowych właścicieli sklepów online. Po godzinach spełnia się jako trener personalny.

Paweł Jundziłł

SXO Consultant

Współpracę z klientami rozpoczął wcześnie - jeszcze przed ukończeniem 18-stego roku życia. Swoimi działaniami nie nastawia się na samą sprzedaż, lecz doradztwo i pomoc klientowi. Od dziecka gra w siatkówkę plażową i halową.

Bartosz Robak

SXO Consultant

Pracuje w sprzedaży od 2014 roku. W Semcore rozwija się w branży e-commerce. Nie sprzeda Ci tego, czego nie potrzebujesz. Dla klientów przygotowuje indywidualne rozwiązania, skutkujące obustronną satysfakcją. Interesuje się nowymi technologiami, motoryzacją i biznesem.

Adrian Wołowiec

SXO Consultant

Z e-commerce związany od początku kariery zawodowej. Wierzy, że na handel należy patrzeć długoterminowo i odpowiedzialnie. Analityka oraz handel to nie tylko jego praca, ale także pasja. Wolny czas spędza grając w gry planszowe oraz komputerowe.

Grzegorz Jadczak

SXO Consultant

W Semcore już od kilku lat zajmuje się wsparciem sprzedaży poprzez efektywne kampanie cold mailingowe, a od roku, już jako kierownik działu, szkoli też studentów w ramach praktyk. Prywatnie uwielbia wędrowanie z elementami survivalu, gra na gitarze i śpiewa. #TeamGóry

Michał Drozda

Prospecting Specialist

Zaczynała jako praktykantka, ale została z nami na dłużej. Teraz współtworzy dział wsparcia sprzedaży. W wolnych chwilach maluje i podróżuje, śmiało można nazwać ją muzycznym freakiem.

Maja Filipiak

Prospecting Specialist

Studentka zarządzania kreatywnego na Collegium DaVinci. W Semcore rozwija swoje pasje zdobywając doświadczenie w dziale wsparcia sprzedaży. W pracy łączy doświadczenie i wiedzę. Wyróżnia się kreatywnym podejściem do zadań. Prywatnie miłośniczka kryminałów oraz muzyki.

Patrycja Oczak

Prospecting Specialist

Studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej (specjalność Marketing Online). Interesuje ją szeroko pojęty marketing internetowy i polityczny. Wolny czas spędza zwykle aktywnie. Miłośniczka gotowania i mocnego, emocjonującego kina.

Barbara Dyrka

Prospecting Specialist

Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na UAM. Swoją przygodę w Semcore rozpoczęła jako praktykantka, by później podjąć regularną pracę w dziale wsparcia sprzedaży, a następnie przejść do działu marketingu. Miłośniczka kotów, mody i podróży.

Karolina Jądrzyk

Marketing Specialist

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Zaczynał w dziale wsparcia sprzedaży. Po czasie odkrył jednak, że to SEO i wdrażanie skutecznych rozwiązań są jego prawdziwą pasją. Po pracy basista, fan ciężkiej muzyki gitarowej i historycznych gier bitewnych.

Bartek Kubala

SEO Project Manager

Absolwent dziennikarstwa na UAM w Poznaniu, gdzie ukończył specjalizację z marketingu online. Na co dzień odpowiada za prowadzenie oraz optymalizowanie kampanii GoogleAds, wspiera także dział SEO. Po godzinach umila czas sąsiadom grając na gitarze elektrycznej.

Mateusz Wilczewski

SEO/SEM Specialist

Ukończył zarządzanie, jego pasją od zawsze była informatyka. Samodzielnie szkolił się w tym zakresie, aby po pewnym czasie zacząć przygodę z SEO. W Semcore wykorzystuje zdobytą wiedzę i rozwija swoje umiejętności. Pochodzi z Ukrainy, od kilku lat mieszka w Polsce.

Ivan Vierin

SEO Specjalist

Ukończył dziennikarstwo na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Obecnie studiuje mediaworking na Collegium Da Vinci w Poznaniu. W Semcore specjalizuje się w tworzeniu kompleksowych raportów i planowaniem contentu. Pasjonat SXO. Prywatnie fan e-sportu oraz dobrej yerby.

Mateusz Stanisławczyk

SEO Specialist

Student marketingu internetowego w Poznańskim Collegium Da Vinci. Przygodę z SEO na poważnie zaczął od praktyk w Semcore. Prywatnie fan technologii zwłaszcza Apple i PlayStation.

Damian Biechowiak

SEO Specialist

Absolwentka Mediaworkingu, w Semcore odpowiedzialna za analizę i optymalizację stron pod kątem UX. Skutecznie pomaga we wdrażaniu rozwiązań poprawiających wrażenia użytkowników na stronach klientów. W wolnym czasie miłośniczka muzyki filmowej i gry na pianinie.

Agata Gontarz

SEO Specialist

Absolwentka poznańskiego UAMu, dla której język polski nie ma żadnych tajemnic. W Semcore czaruje słowem, tworząc treści idealnie dopasowane do potrzeb klienta. Prywatnie miłośniczka gór, książek, psychologii i jogi.

Justyna Chwiałkowska

SEO C Specialist

Absolwentka kulturoznawstwa na UAM w Poznaniu. Z pisaniem związana już od dzieciństwa. Pierwsze powieści do szuflady pisała już w podstawówce, a obecnie tworzy treści unikalne. Po pracy przede wszystkim mama dwóch skarbów, a także miłośniczka długich spacerów.

Agata Lach

SEO C Specialist

Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Uwielbienie do tworzenia angażujących tekstów realizuje już od kilku lat. W Semcore tworzy wysokiej jakości teksty dla klientów. Najlepiej pracuje mu się przy death i black metalu.

Michał Miksza

SEO C Specialist

Ukończyła filologię polską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza, specjalizacja: edytorstwo. Jeśli w danym momencie nie śpi, to czyta albo pisze. Niezmiennie zafascynowana zagadnieniami związanymi z pozycjonowaniem, marketingiem online i budowaniem wizerunku marki.

Paulina Nijak

SEO C Specialist

Student zarządzania na Małopolskiej Wyższej Szkole Ekonomicznej. Interesuje się marketingiem internetowym z naciskiem na SEO i to właśnie związane z tym tematy najbardziej lubi tworzyć treści. Pisanie to dla niego pasja. Ceni dobrą książkę i wartościowy podcast.

Krystian Fijał

SEO C Specialist

O nas

Semcore w liczbach

Pracownicy

37

Wartościowi ludzie stanowią nasz fundament.

Lat na rynku

8

Doświadczenie zbierane, by wciąż stawać się lepszymi.

Zadowoleni Klienci

389

W szczególności sklepów internetowych ze wszystkich branż.

Galeria

Poznaj nas lepiej

Praca nad nowym audytem? Przygotowywanie kolejnej kampanii? Konferencja, w której bierzemy udział? Wyjście integracyjne? Poznaj kulisy pracy w Semcore. Zapraszamy Cię do naszego świata!