Konfrontacja
perspektyw

Oliva Star Top, Gdańsk

25/062024
Spotkanie społeczności Growth Mindset
Rejestracja

Let’s Grow powraca

150

uczestników

34

piętro

9

prelegentów

Organizowane przez agencję Semcore wydarzenie jest miejscem spotkań społeczności marketingowej skupionej wokół idei Growth Mindset — osób nastawionych na rozwój marketingu i życia zawodowego, widzących w wyzwaniach cyfrowego marketingu okazję do doskonalenia swoich umiejętności.

 

Już 25 czerwca w Gdańsku marketerzy, e-commerce managerowie, właściciele firm oraz managerowie odpowiedzialni za rozwój biznesu będą zagłębiać się w różnorodność perspektyw na temat wzrostu w marketingu. Let’s Grow Gdańsk: Konfrontacje! to formuła, która pozwoli spojrzeć na motyw przewodni oczyma ekspertów oraz innych uczestników. Nasz plan to nie tylko krzyżowanie perspektyw zaproszonych prelegentów, ale przede wszystkim zachęcenie uczestników do weryfikacji i konfrontacji własnych poglądów.

Agenda

Let’s Grow Gdańsk: Konfrontacje!

Agenda Let’s Grow w Gdańsku w tym roku rozpocznie się od sesji networkingowej, która posłuży jako punkt wyjścia. Tradycyjnie punktem kulminacyjnym programu będą przemówienia głównych prelegentów. Zwieńczeniem wydarzenia będzie prezentacja studiów przypadków skoncentrowanych na temacie wzrostu.

 1. Networking

  Sesja nieformalnego networkingu
  10:00 — 11:15

  Kontynuując koncepcję z poprzedniej edycji Let's Grow, stawiamy na networking w nieformalnym klimacie oraz w otoczeniu ciekawych ludzi. Sesję networkingu zaplanowaliśmy jako punkt wyjścia wydarzenia.

 2. Główni prelegenci

  Wystąpienia mówców
  11:15 — 12:15

  Jak rozwijać organizacje za pomocą cyfrowego marketingu? Jakie działania prowadzą do sukcesu? Co w marketingu uchodzi za sukces? Jak kwestionować własne założenia i unikać rutyny? Na te i inne kluczowe pytania odpowiedzą główni mówcy, którzy za pomocą metody "talk less, show more" na pewno rozbudzą ciekawość uczestników i przygotują ich na potężną dawkę wiedzy, zaplanowaną w kolejnej części programu.

 3. Growth studies

  Prezentacja studiów przypadków
  12:30 — 15:45

  Prezentacje naszych prelegentów w formie growth studies zostaną zorganizowane wokół autentycznych studiów przypadków w siedmiu obszarach od SEO po branding, które są niezbędne dla wzrostu każdej marki w cyfrowym środowisku. Niezależnie od tematu nasi mówcy skoncentrują się na zdefiniowaniu kluczowych sił, które napędzają wzrost brand'ów. Seria będzie miała formę shotów informacyjnych — prezentacji, przeplatanych przerwami i stolikowymi sesjami Q&A.

Główni prelegenci

Lokalizacja

Olivia Star Top

Wybór 34. piętra najwyższego biurowca w północnej Polsce w Olivia Business Centre jako miejsca naszego wydarzenia nie jest przypadkowy. Jesteśmy przekonani, że otoczenie — centrum konferencyjne Olivia Star Top — w którym będą przebywać uczestnicy, przyczyni się do poszerzania zawodowych perspektyw na marketingon-line.

Olivia Centre

Al. Grunwaldzka 472 C, Gdańskoliviastar.pl

Opinie o wydarzeniu

Bardzo podobała mi się forma wydarzenia: połączenia prezentacji (inspiracji) z networkingiem. Miejsce sprzyjało nowym znajomościom.

Agnieszka GarnuszewskaVank

Doskonała organizacja, świetne miejsce, merytoryczne wystąpienie oraz stoliki tematyczne ułatwiające dobór rozmówców.

Krystyna WeberHerbapol Poznań

Bardzo fajny pomysł — chętnie zobaczyłabym to wydarzenie w większym formacie. Mam tutaj na myśli, nie kilka godzin wieczorem, ale może całą sesję szkoleniowo-networkingową.

Sandra WawrzyniakEmailLabs - Vercom

Młodzi ludzie chłonęli wiedzę przez cały wieczór. Dyskusje przy stolikach tematycznych wydawały się nie mieć końca. Jeśli celem spotkania była edukacja rynku, to cel został osiągnięty!

Justyna GrzylPayU

Ciężko jest zebrać tak wyśmienite grono eksperckie na tak kameralnym wydarzeniu, ale Wam się to udało. Bardzo wartościowe rozmowy.
Zu Agency