fbpx

Pomagamy firmom sprzedawać więcej w Internecie

Zaufali nam

Od ponad dekady mnożymy potencjał genialnych firm w Internecie.
Pozyskujemy dla nich ruch i zamieniamy go w konwersję.
Nasi Klienci
semcore proud
"Przy samej końcówce roku wzrosty sięgały aż 600%, co jest bardzo fajnym wynikiem i uważam, że jest to sukces."

Andrzej Baj

Dyrektor Marketingu i Rozwoju Proud Group
image
Dlaczego my?
Chcesz wiedzieć dlaczego warto z nami pracować? Jest to mix kilku rzeczy:

Wiemy, co jest skuteczne. Wypróbowaliśmy wszystkie rodzaje SEO w różnych branżach.

Wspieramy Cię na każdym etapie. Jesteśmy dodatkowym zespołem w Twojej firmie.

Działamy kompleksowo i konsekwentnie. SEO + UX = SXO, tego nie da się rozdzielić.

Jesteś naszym partnerem, nie klientem. Tworzymy bliskie relacje, oparte na transparentności i zaufaniu.

Nasz zespół
Naszą kluczową wartością są ludzie. Każdy z nas daje z siebie 200% dlatego osiągamy ponadprzeciętne wyniki. Poznaj nasz team!
zespół

CEO i założyciel Semcore. Wie, co dzisiaj działa i generuje milionowe zyski w digital marketingu. Jest liderem strategicznym projektów Semcore, które są zorientowane na to, aby zapewniać sprzedaż w przyszłości.

Marcin Stypuła

CEO

zespół

COO Semcore. Pełen energii lider. Dba o kluczowe procesy, kulturę organizacyjną i współpracę między wszystkimi zespołami w firmie. Niekwestionowany autorytet z obszaru sprzedaży, który efektywnie realizuje cele biznesowe. Członek rady programowej w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Pasjonat eCommerce i podejścia Customer Success.

Aleksander Cierniewski

COO

zespół

W branży od 2012 roku - pracował zarówno w agencjach jak i dużych zespołach SEO in-house. Zajmował się zarówno działaniami SEO, ogólnie rozumianym marketingiem oraz sprzedażą. Entuzjasta automatyzacji procesów biznesowych. W Semcore pracuje jako Chief Delivery Officer i jest odpowiedzialny m.in. za pracę nad jakością usług i poprawą ich rentowności. Zwolennik podejścia data-driven decision making.

Michał Jangas

CDO

zespół

Pomaga zrozumieć polskie marki. Twórca i wieloletni dyrektor agencji brandingu strategicznego Engram. Działa na rzecz polskiego brandingu usprawniając procesy brandingowe i rebrandingowe. Fundator i członek zarządu IBRA Instytutu Brandingowego. Inicjator i współautor Przewodnika Brandingowego. Ułatwia poruszanie się po polskim brandingu za sprawą wykładów, szkoleń, konsultacji i programów mentoringowych.

Bartek Kotowicz

Head of Brand

zespół

Head of Project Management z doświadczeniem w marketingu. Skutecznie dąży do realizacji wyznaczonych celów. W Semcore wspiera koncepcyjnie działania projektowe o znaczeniu strategicznym. Członkini Project Management Institute (PMI).

Anna Tworek

Head of Project Management

zespół

Absolwentka socjologii, która ceni pracę z ludźmi. W Semcore jest odpowiedzialna za usprawnianie procesów realizacyjnych, organizację pracy biura, a także zasoby ludzkie. Wolne chwile spędza na jodze oraz poszerzaniu wiedzy na temat kociej natury.

Gabriela Smolarz-Śliwińska

HR Business Partner

zespół

Zawodowo związany z branżą SEO od 2011 roku. W Semcore odpowiada za realizację projektów dla kluczowych klientów oraz rozwój i koordynowanie pracy zespołu SEO. Jako osoba – racjonalista, ceniący porządek i dobrą organizację czasu, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Zwolennik aktywnego trybu życia. Wolne chwile spędza z rodziną.

Marcin Górecki-Panek

Head of SEO

zespół

Ekspertka z blisko 12-letnim doświadczeniem. W codziennej pracy wykorzystuje wiedzę z zakresu copywritingu, marketingu oraz strategii zdobytą dzięki pracy dla marek takich jak: Lidl Polska, Kompania Piwowarska, Allegro, czy Cosmo Group. Związana z coachingiem life oraz menedżerskim. Prywatnie miłośniczka leśnych wędrówek, książek non-fiction, dobrego jedzenia, medytacji i podróży.

Anna Krystowczyk

Head of Content

zespół

Doświadczony menedżer, lider i ekspert, zafascynowany sztuką komunikacji. Wraz z zespołami, którymi kierował, osiągał sukcesy na rynkach w Polsce, Czechach i na Słowacji. Autor książki "Zasada najniższej energii".

Michał Słotwiński

Head of Customer Success

zespół

Specjalista z ponad 11-letnim doświadczeniem w realizacji działań SEO i SEM. Doświadczenie zdobywał w agencjach interaktywnych oraz bezpośrednio w firmach produkcyjnych i usługowych. Współpracował z wieloma e-commercami a także z firmami z branży oponiarskiej, deweloperskiej, produkcyjnej i usługowej. Prywatnie fan prozy Tolkiena oraz zasiadania do stołu by pograć z przyjaciółmi w RPG.

Michał Fiut

SXO Team Leader

zespół

Z branżą SEO związany od 2014 roku. Doświadczenie zdobywał tworząc audyty i odpowiadając za kampanie dla aptek internetowych oraz e-commerców z rynku zdrowia i urody, a także serwisów usługowych m.in. z sektorów bankowości i ubezpieczeń. Prywatnie fan dobrej kuchni, formuły 1, spacerów i seriali.

Kamil Brzozowski

SXO Team Leader

zespół

W dziale SEO od ponad 2 lat. Zaczynał jako młodszy specjalista, a teraz opiekuje się kluczowymi klientami firmy. Jego ambicją jest ciągłe poszerzanie wiedzy i kompetencji we wszystkich możliwych obszarach. Nie zacznie pracy bez założonych słuchawek i ulubionej playlisty, a po godzinach będzie umilać czas sąsiadom grając na gitarze elektrycznej.

Mateusz Wilczewski

Senior SEO Specialist

zespół

Związany z branżą SEO od 2016 roku. Entuzjasta nieszablonowch rozwiązań on-site, które mogą stworzyć przewagę nad konkurencją. Jak sam mówi, lubi "dłubać w serwisie". Czas wolny spędza z piłką do kosza lub na motorze.

Michał Ścigała

SEO Expert

zespół

Z branżą SEO związana od 2018 roku. Od tego czasu zdobywała doświadczenie w pozycjonowaniu małych stron usługowych i dużych serwisów e-commercowych z różnych branż. Na bieżąco śledzi nowe trendy i technologie, oraz poszerza swoją wiedzę w ogólnie pojmowanym digital marketingu. Uwielbia dobrą muzykę, o której również pisze, a także koreańskie filmy i seriale.

Katarzyna Dębczak

Senior SEO Specialist

zespół

Z wykształcenia magister inżynier kierunku Informatyka na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pozycjonowaniem zajmuje się od 7 lat. Prowadzi z powodzeniem kampanie SEO dla witryn branżowych oraz te dedykowane segmentowi e-commerce. Prywatnie zapalony fan FC Barcelony oraz nowych technologii.

Mariusz Kubiak

Senior SEO Specialist

zespół

W branży SEO od 2017 roku. Dotychczas pracował w dwóch agencjach i jako freelancer. Hobbystycznie koduje w Pythonie, który ułatwia mu codzienną pracę w SEO. Prywatnie lubi pograć w RPG, spacerować z psem i leniuchować na kanapie.

Roland Adamczyk

Senior SEO Specialist

zespół

Specjalistka SEO z ponad 3 letnim doświadczeniem. W Semcore oprócz pracy nad klientami, koordynuje działania link buildingowe oraz bierze czynny udział w automatyzacji procesów. Prywatnie artystyczna dusza z zamiłowaniem do muzyki i wszystkiego co z nią związane.

Agata Gontarz

SEO Specialist & Project Manager

zespół

W branży SEO zaczynała od obsługi klienta, ale najlepiej czuje się w dziale wykonawczym. W Semcore pomaga wdrażać działania na stronach klientów. Czas prywatny spędza z muzyką, tańcem i dobrą kawą.

Anna Bilińska

SEO Specialist & Project Manager

zespół

Działa w SEO od 2018 roku, nabywał swoje doświadczenie w agencjach marketingowych oraz podczas indywidualnej pracy z klientami. Jest miłośnikiem nowinek technologicznych, ale uwielbia również sport. Kocha przebywać wśród natury, a wieczory spędza na planszówkach.

Bartosz Hundt

Senior SEO Specialist

zespół

Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej z ponad 4-letnim doświadczeniem w działaniach SEO. Pracował zarówno w agencji, jak i in-house dla klienta z branży technologicznej. Prywatnie jest miłośnikiem aktywności fizycznej, szczególnie siatkówki plażowej i wspinaczki. Lubi również doskonalić swoje umiejętności strategiczne podczas partii szachów.

Kacper Jankowski

Senior SEO Specialist

zespół

Po 3 latach działania w dziale handlowym Semcore, gdzie zbudował dział wsparcia sprzedaży, postanowił spróbować swoich sił w dziale SEO. Wolne chwile spędza na jedzeniu, wędrówkach z elementami survivalu, grze na gitarze oraz pisaniu historii pod RPG. #TeamGóry

Michał Drozda

SEO Specialist

zespół

Ekspertka od contentu. Po ponad 10 latach pracy nad planowaniem i tworzeniem treści UX oraz SEO zdecydowała rozwijać się w kolejnej dziedzinie. Przeszła do działu SEO i od kilku miesięcy skutecznie poprawia pozycje w Google swoich klientów, każdego dnia zdobywa coraz więcej wiedzy oraz doświadczenia. Niezmiennie zafascynowana marketingiem online.

Paulina Nijak

SEO Specialist

zespół

Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Od ponad roku związany z branżą marketingu internetowego i SEO. Stawia na dynamiczny rozwój i nieustanne poszerzanie swoich kompetencji. W obszarze optymalizacji technicznych i automatyzacji procesów czuje się jak ryba w wodzie. Fan sportów drużynowych i włoskiej pizzy

Sebastian Siwek

SEO R&D Specialist

zespół

Absolwentka historii sztuki na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Przygodę z SEO rozpoczęła od copywritingu, a doświadczenie zdobywała w projektach e-commerce. Nieustannie poszerza wiedzę z zakresu szeroko pojętego marketingu. W wolnym czasie miłośniczka podróży, kultury japońskiej i sztuki - w każdym wydaniu.

Monika Kubik

SEO Specialist

zespół

Swoje doświadczenie w SEO zaczął budować już podczas studiów na kierunku komunikacji wizerunkowej - brandingu. Interesuje się marketingiem w każdym wydaniu i z wielką pasją poszerza swoje kompetencje w tym kierunku. Prywatnie miłośnik włoskiej kuchni, czarnej kawy i podcastów o tematyce true crime.

Robert Gaj

SEO Specialist

zespół

Ukończyła kierunek Zarządzanie i Inżynieria Produkcji na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Po studiach pracowała w eCommerce Software House. Dobrze odnajduje się w wielu obszarach marketingu, ale ostatecznie to SEO najbardziej ją zainteresowało. Prywatnie lubi fotografię, seriale i planszówki.

Aleksandra Mazur

SEO Specialist

zespół

Inżynier informatyk i logistyk po Politechnice Poznańskiej. Od 2018 roku w branży SEO. Otwarty na nowe wyzwania, dlatego w pracy najbardziej lubi projekty, które wymagają kreatywności i nieszablonowego podejścia. Prywatnie piłkarz amator B klasy i wierny fan piłki nożnej.

Paweł Ślusarczyk

SEO Specialist

zespół

Student informatyki w Collegium Da Vinci. Zawodowo związany z branżą SEO od ponad dwóch lat. Interesuje się różnego rodzaju nowinkami technologicznymi i rozwija się w zakresie tworzenia aplikacji internetowych. Czas wolny spędza śledząc różne dyscypliny sportowe, a także grając w planszówki oraz darta.

Cezary Szelczyński

SEO Specialist

zespół

Z wykształcenia dietetyczka, a z SEO związana od 2021 roku. W szybkim tempie poszerza wiedzę z tego zakresu. Doświadczenie zdobyła zajmując się optymalizacją stron usługowych oraz sklepów e-commerce. Wolny czas umilają jej spacery z psem, dobre kryminały i rękodzieło.

Sylwia Polańska

Junior SEO Specialist

zespół

Współtworzył i prowadził jeden z najpopularniejszych portali tematycznych, dedykowany stolarce otworowej, zdobywając wiedzę i umiejętności z zakresu SEO i optymalizacji stron. Branżą SEO i Content Marketingu interesuje się od ponad 15 lat. Prywatnie miłośnik włoskiej motoryzacji i kotów rasy Maine Coon.

Jakub Błaszczyk

Junior SEO Specialist

zespół

Studiowała Inżynierię Środowiska na Politechnice Wrocławskiej. Z zamiłowania do analiz i optymalizacji rozpoczęła swoją karierę w SEO, gdzie dodatkowo stawia na rozwój w UX. Prywatnie posiadaczka psa i kota. Lubi podróże, spacery po górach i wycieczki rowerowe.

Małgorzata Sadowska-Surynt

Junior SEO Specialist

zespół

Jarosław Kot

Junior SEO Specialist

zespół

Absolwent Politechniki Krakowskiej na wydziale Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej. Ponad 15 lat w branży IT. Posiada doświadczenie w projektowaniu i analizowaniu aplikacji oraz baz danych. Czas wolny aktywnie spędza z Rodziną. Fan sportów zespołowych i dobrej kawy.

Andrzej Tenerowicz

Web Developer

zespół

Absolwentka poznańskiego UAMu, dla której język polski nie ma żadnych tajemnic. W Semcore czaruje słowem, tworząc treści idealnie dopasowane do potrzeb klienta. Prywatnie miłośniczka gór, książek, psychologii i jogi.

Justyna Chwiałkowska

Content Team Leader

zespół

Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej ze specjalnością Marketing Online. Swoimi tekstami stara się jak najlepiej trafiać w potrzeby klientów. Prywatnie miłośnik książek, fabularnych gier komputerowych oraz entuzjasta muzyki zabsorbowany tworzeniem utworów, które trafiają w odmęty dysków twardych.

Michał Michalak

Content Coordinator

zespół

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza i Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Od 2016 r. zawodowo związana z branżą marketingu internetowego, szczególnie z obszarem content marketingu. Prywatnie miłośniczka kotów, piłki siatkowej, pałuckich krajobrazów i zagorzała kinomaniaczka.

Monika Antoniak

Content Coordinator

zespół

Absolwent historii, wykształcony przez poznański UAM. Od zawsze zafascynowany słowem pisanym i to z jego tworzeniem związał swoją karierę zawodową. W nielicznych wolnych chwilach stara się wyciszać podczas wędrówki po ukochanych przez siebie górskich szlakach.

Karol Sobczyk

SEO C Specialist

zespół

Absolwent Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Twórca multidyscyplinarny specjalizujący się w projektowaniu graficznym i ilustracji. Od ponad 15 lat współpracuje z najróżniejszymi klientami: agencjami reklamowymi i organizacjami pozarządowymi, studiami filmowymi i wydawnictwami, start-up’ami i instytucjami kultury.

Kasper Grubba

Senior Graphic Designer

zespół

Absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu oraz Szkoły IT Coders Lab. Na co dzień tworzy skuteczne kampanie Google Ads, wykorzystując swoją wiedzę merytoryczną oraz doświadczenie. Każdą kampanię traktuje jak swoje rękodzieło. W wolnym czasie zajmuję się ceramiką oraz dziewiarstwem artystycznym.

Katarzyna Kroll

Google Ads Team Leader

zespół

Patryk swoje pierwsze doświadczenia z Google Ads zaczął budować wiele lat temu podczas jego wyprawy na studia do Danii. Pasjonuje go marketing i dziedziny z nim powiązane czyli UX i web development. W wolnym czasie Patryk zajmuje się sklejaniem i malowaniem plastikowych modeli, które odkłada na półkę. Pasjonat militariów i awioniki, gdyby nie wzrok pewnie już dawno latałby śmigłowcem.

Patryk Chwiałkowski

SEM Specialist

zespół

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Interesuje się piłką nożną i strzelectwem sportowym. Smakosz dobrego bourbon'u i whisky. Fan twardych danych i dumny tata Hani.

Szymon Kowańdy

SEM Specialist

zespół

Z wykształcenia psycholożka. W Semcore dba o funkcjonowanie biura. Zajmuje się dokumentacją, fakturami i codziennie obdarza wszystkich szczerym uśmiechem. Z zamiłowania złotniczka. Do jej pasji należy czytanie książek, uwielbia długie spacery z psem. Fanka FC Barcelony.

Kasia Ober

Financial Specialist

zespół

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od wielu lat związana z administracją i kadrami. Czas wolny lubi spędzać na szlakach górskich i poza miastem na spacerach ze swoim czworonogiem Hugo.

Agnieszka Wysocka

Office Manager

zespół

Z wykształcenia filolog klasyczny, latynista. Od lat związana zawodowo z administracją, w której ceni kontakt z drugim człowiekiem oraz absolutny brak nudy. Prywatnie pasjonatka podróży na własną rękę, mody oraz języka łacińskiego.

Marta Jachna

Administration Specialist

zespół

Z wykształcenia pedagożka, z zamiłowania specjalistka ds. HR. Z ogromną przyjemnością łączy ludzi z ich idealną pracą. W Semcore odpowiedzialna jest za procesy rekrutacyjne. Prywatnie miłośniczka kryminałów, wypieków, wszystkich psiaków, długich spacerów i innych aktywności blisko natury.

Monika Surowiec

Recruitment Specialist

zespół

W firmie niemal od początku istnienia. Człowiek orkiestra, który doradzi zarówno w wyborze odpowiedniego rozwiązania, jak i przypilnuje jego wdrożenia. Po drodze samodzielnie wykona także część prac realizacyjnych. Obecnie rozwija dział Customer Success Managementu.

Krzysztof Stępniak

Customer Success Team Leader

zespół

Absolwentka zarządzania i nowoczesnego marketingu na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. W Semcore rozwija swoje doświadczenie w dziale Customer Success Managementu. Prywatnie pasjonatka mody, fotografii oraz tańca.

Agata Zglenicka

Senior Customer Success Spec.

zespół

Specjalistka z ponad 10-letnim doświadczeniem w pracy z klientem. W swojej karierze, związanej z digital marketingiem, sprawdzała się w różnych rolach. Skupia się na celach biznesowych klientów i metodach skutecznego ich osiągania.

Zofia Piasecka

Customer Success Spec.

zespół

Praca z klientem towarzyszy mu od samego początku ścieżki zawodowej. Posiada bogate doświadczenie również w sprzedaży. Uważa, że empatia i szczerość to klucz do udanej relacji biznesowej. Prywatnie streamer i komentator wydarzeń e-sportowych.

Bartosz Drabik

Customer Success Spec.

zespół

Branże SEO poznał zarówno ze strony klienta, jak i agencji. Pomaga klientom we wszystkich sprawach, ale najważniejszy cel to zawsze osiągnięcie jak największej liczby konwersji. Prywatnie uwielbia czytać książki (im dłuższa seria, tym lepiej).

Michał Jędrzejewski

Customer Success Spec.

zespół

Współpracuje z klientem od początku kariery zawodowej W branży SEO od 2011 roku. Pasjonują go ludzie i ich zachowania, dlatego w pracy analizuje wrażenia i emocje jakich doświadczają, korzystając z internetu. Prywatnie pasjonat gier wideo i nowinek technologicznych.

Michał Wieczorek

Customer Success Spec.

zespół

Student dziennikarstwa z zamiłowaniem do digital marketingu i public relations. Fanatyk nowych technologii i eksploracji kosmosu. Uważa, że przyszłość należy do samouczących się robotów i sztucznej inteligencji. Wszędzie mu dobrze, ale w górach najlepiej.

Kamil Pepliński

Customer Success Spec.

zespół

Z wykształcenia administratywista, z zamiłowania wolontariusz, z zawodu "ogrodnik sprzedaży", który nie obiecuje gruszek na wierzbie. Z uwagą wsłuchuje się w potrzeby klientów, aby móc przygotować dla nich skuteczne rozwiązania.

Damian Kaczmarek

Sales Team Leader

zespół

Absolwent Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. W codziennej pracy kompetencja, merytoryka i partnerstwo to jego ulubione epitety, którymi kieruje się również w życiu prywatnym. Aktywnie trenujący miłośnik sportów walki, kuchni rzemieślniczej i dobrej książki, który w wolnych chwilach poświęca uwagę swojemu wiecznie stęsknionym kotu o imieniu Rio.

Mateusz Blumenfeld

Sales Team Leader

zespół

Z e-commerce związany od początku kariery zawodowej. Wierzy, że na handel należy patrzeć długoterminowo i odpowiedzialnie. Analityka oraz handel to nie tylko jego praca, ale także pasja. Wolny czas spędza grając w gry planszowe oraz komputerowe.

Grzegorz Jadczak

SXO Consultant

zespół

Od 2017 roku związany ze sprzedażą B2B. Studiował na Politechnice i Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Entuzjasta prostej, konkretnej i merytorycznej komunikacji. Optymista skupiony na rozwijaniu sprzedaży w oparciu o procesy. Na co dzień pasjonat kawy speciality, górskich wypadów, szachów, podcastów oraz książek.

Michał Madej

SXO Consultant

zespół

Od 6 lat w pełni realizuje się w sprzedaży doradczej B2B, zarówno bezpośredniej, jak i online. W pracy cechuje go duża otwartość oraz łatwość nawiązywania kontaktów z naciskiem na budowanie długotrwałych relacji biznesowych. Prywatnie, szczęśliwy opiekun buldogów francuskich o imionach Capo i Fado, działacz charytatywny i miłośnik podróży.

Bartosz Doroz

SXO Consultant

zespół

Absolwentka dwóch fakultetów na UwB. Od ponad 10 lat związana ze sprzedażą, zaś od 6 lat stricte w agencji interaktywnej, gdzie odpowiadała za dział sklepów i stron internetowych. Mocno zainteresowana tematyką UX/UI. Prywatnie fanka tańców latynoamerykańskich, zwłaszcza salsy kubańskiej i ruedy de casino.

Joanna Walenciej

SXO Consultant

zespół

Studentka Mediaworkingu na Collegium Da Vinci. Uwielbia pracować z ludźmi i zdobywać nowe umiejętności. W Semcore rozwija je w dziale wsparcia sprzedaży. Prywatnie fanka dobrego kina, książki, komiksów i krajobrazów. Właścicielka kota, z którym lepiej nie zadzierać.

Walentyna Idaszak

New Business Support Specialist

zespół

Posiada ponad 7- letnie doświadczenie w pracy z klientem. Budowanie długotrwałych relacji opartych na zaufaniu i wsparciu to dla niego codzienność. W życiu prywatnym od zawsze związany z piłką nożna, czynny trener i zawodnik. Fan kryminałów i ubogiego żartu.

Mikołaj Wicberger

Partnership specialist

zespół

Absolwentka zarządzania kreatywnego na Collegium DaVinci. W Semcore rozwija swoje pasje zdobywając doświadczenie w dziale wsparcia sprzedaży. W pracy łączy doświadczenie i wiedzę. Wyróżnia się kreatywnym podejściem do zadań. Prywatnie miłośniczka kryminałów oraz muzyki.

Patrycja Oczak

Senior Prospecting Specialist

zespół

Studentka zarządzania kreatywnego na Collegium Da Vinci. W dziale wsparcia sprzedaży wykorzysta swoje umiejętności analityczne oraz dobrą organizację pracy. Uwielbia poszerzać swoje umiejętności, zdobywać wiedzę. Jej pasją jest czytanie książek, głównie reportaży i treści popularnonaukowych.

Wirginia Reizner

Prospecting Specialist

zespół

Studentka Nowych Mediów w Komunikacji na UAM. W Semcore rozwija swoje umiejętności w dziale wsparcia sprzedaży. Uwielbia pracować z ludźmi, którzy są dla niej inspiracją i motywacją do działania. Jej pasją jest taniec współczesny, któremu chętnie poświęca wolny czas.

Marta Rzepecka

Prospecting Specialist

zespół

Przez wiele lat zawodowo zajmował się dziennikarstwem, specjalizując się w tematyce biznesowej. Obecnie rozwija swoje kompetencje głównie w zakresie PR-u, social media i content marketingu. Po godzinach amatorsko uprawia triathlon, jest zapalonym snowboardzistą i miłośnikiem dobrego rapu.

Tomasz Matejuk

PR & Content Specialist

semcorelab

Made with heart from Semcore
Ideą SemcoreLAB jest tworzenie skutecznych technologii zwiększających Twoją sprzedaż w Internecie. To miejsce, które powstało, aby efektywnie zarządzać innowacją. Odkrywamy, testujemy i wdrażamy rozwiązania, które mają unikalne propozycje wartości
Data Science
User Experience
Internet of Things
Artificall Intelligence
Poznaj nas lepiej
Powiązane wpisy
Blog SEO/SEM/SXO