fbpx

Pomagamy firmom sprzedawać więcej w Internecie

Zaufali nam

Od ponad dekady mnożymy potencjał genialnych firm w Internecie.
Pozyskujemy dla nich ruch i zamieniamy go w konwersję.
Nasi Klienci
semcore proud
"Przy samej końcówce roku wzrosty sięgały aż 600%, co jest bardzo fajnym wynikiem i uważam, że jest to sukces."

Andrzej Baj

Dyrektor Marketingu i Rozwoju Proud Group
image
Dlaczego my?
Chcesz wiedzieć dlaczego warto z nami pracować? Jest to mix kilku rzeczy:

Wiemy, co jest skuteczne. Wypróbowaliśmy wszystkie rodzaje SEO w różnych branżach.

Wspieramy Cię na każdym etapie. Jesteśmy dodatkowym zespołem w Twojej firmie.

Działamy kompleksowo i konsekwentnie. SEO + UX = SXO, tego nie da się rozdzielić.

Jesteś naszym partnerem, nie klientem. Tworzymy bliskie relacje, oparte na transparentności i zaufaniu.

Nasz zespół
Naszą kluczową wartością są ludzie. Każdy z nas daje z siebie 200% dlatego osiągamy ponadprzeciętne wyniki. Poznaj nasz team!
zespół

CEO i założyciel Semcore. Wie, co dzisiaj działa i generuje milionowe zyski w digital marketingu. Jest liderem strategicznym projektów Semcore, które są zorientowane na to, aby zapewniać sprzedaż w przyszłości.

Marcin Stypuła

CEO

zespół

W roli Chief Operating Officer w Semcore, kieruje działaniami operacyjnymi firmy, koncentrując się na usprawnieniu procesów i zwiększeniu rentowności usług. Zwolennik data-driven decision making.

Michał Jangas

COO

zespół

Jestem doświadczonym HRowcem, psychologiem, trenerem i coachem. Ludzie i ich rozwój to mój żywioł.

Dominika Ludwiczak Przedpełska

CPO

zespół

Zawodowo związany z branżą od 2011 roku. W Semcore odpowiada za zarządzanie i rozwój działu SEO. Jako osoba – racjonalista, ceniący porządek i dobrą organizację czasu. Zwolennik aktywnego trybu życia.

Marcin Górecki-Panek

Head of SEO

zespół

Pomaga zrozumieć polskie marki. Twórca i wieloletni dyrektor agencji brandingowej Engram. Fundator IBRA Instytutu Brandingowego. Inicjator i współautor Przewodnika Brandingowego. Szkoleniowiec i wykładowca.

Bartek Kotowicz

Head of Brand

zespół

Head of Project Management z doświadczeniem w marketingu. Skutecznie dąży do realizacji wyznaczonych celów. W Semcore wspiera koncepcyjnie projekty strategiczne. Członkini Project Management Institute (PMI).

Anna Tworek

Head of Project Management

zespół

Ekspertka z 12-letnim doświadczeniem. Wykorzystuje wiedzę z copywritingu, marketingu i strategii zdobytą dzięki projektom dla Lidl Polska, Allegro, czy Cosmo Group. Miłośniczka leśnych wędrówek, medytacji i książek.

Anna Krystowczyk

Head of Content

zespół

Doświadczony menedżer, lider i ekspert, zafascynowany sztuką komunikacji. Wraz z zespołami, którymi kierował, osiągał sukcesy na rynkach w Polsce, Czechach i na Słowacji. Autor książki "Zasada najniższej energii".

Michał Słotwiński

Head of Customer Success

zespół

Head of Sales w Semcore. Absolwent Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. W pracy kieruje się kompetencją, merytoryką i partnerstwem. Miłośnik sportów walki, kuchni rzemieślniczej, dobrej książki i istotnej wiedzy.

Mateusz Blumenfeld

Head of Sales

zespół

Od 6 lat w branży. Szczerość, profesjonalizm, konkret - to jego słowa klucze. Szuka połączeń Partnerów z naszymi Klientami, dzięki czemu jesteśmy w stanie kompleksowo opiekować nawet bardzo złożone strategie.

Damian Kaczmarek

Head of Partnerships

zespół

Od 2018 roku zdobywa doświadczenie w pozycjonowaniu stron usługowych oraz e-commerce. Chętnie śledzi nowe trendy oraz poszerza wiedzę z digital marketingu. Uwielbia dobrą muzykę oraz koreańskie filmy i seriale.

Katarzyna Dębczak

SEO Team Leader

zespół

W branży SEO od 2011 roku. Doświadczenie zdobywał w agencjach interaktywnych oraz firmach produkcyjnych i usługowych. Prywatnie fan prozy Tolkiena oraz wspólnej gry z przyjaciółmi w RPG.

Michał Fiut

SXO Team Leader

zespół

W branży od 12 lat - zaczynała od tworzenia treści SEO i UX. Później rozwinęła karierę w SEO, jest Team Liderem. Zajmuje się też analityką i łączeniem danych z budowaniem skutecznych oraz indywidualnych strategii.

Paulina Nijak

SEO Team Leader

zespół

Na pierwszym miejscu stawia komunikację i współpracę. Uwielbia pracę z ludźmi i wkład w ich sukces. Doświadczenie w SEO zdobywa od 2016 roku. Prywatnie fan Star Wars, gier i muzyki elektronicznej.

Piotr Słupek

SEO Team Leader

zespół

Działa w SEO od 2018 roku. Swoje doświadczenie nabywał w agencjach marketingowych i podczas indywidualnej pracy z klientami. Jest miłośnikiem sportu, nowinek technologicznych, planszówek oraz przebywania w naturze.

Bartosz Hundt

Web Analytics Expert

zespół

W branży SEO od 2018 roku. W Semcore zaczynał jako młodszy specjalista, a teraz opiekuje się kluczowymi klientami firmy. Zwolennik strategicznego i holistycznego podejścia do każdego serwisu. W codziennej pracy skupia się na detalach i szuka niestandardowych rozwiązań. Nie zacznie dnia bez założonych słuchawek i ulubionej playlisty.

Mateusz Wilczewski

SEO Expert

zespół

W branży SEO od 2017 roku. Pracował w dwóch agencjach i jako freelancer. Hobbystycznie koduje w Pythonie, który ułatwia mu pracę w SEO. Prywatnie lubi grać w RPG, spacerować z psem i leniuchować na kanapie.

Roland Adamczyk

SEO Expert

zespół

W branży SEO od 2005 roku. Duże doświadczenie agencyjne oraz ciągła chęć do rozwoju to jego dwa największe atuty. Uwielbia podróże koleją.

Bartłomiej Słomiński

SEO Expert

zespół

Z branżą SEO związany od 2015, absolwent Informatyki na UAM. Specjalizuje się w strategiach online dla e-commerce i lokalnych serwisów, łącząc technikę z kreatywnością, co gwarantuje sukcesy klientów.

Mariusz Kubiak

Senior SEO Specialist

zespół

Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej z ponad 4-letnim doświadczeniem w SEO. Pracował w agencjach i dla klientów branży technologicznej. Miłośnik sportu, szczególnie siatkówki plażowej i wspinaczki.

Kacper Jankowski

Senior SEO Specialist

zespół

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Doświadczenie zdobywała jako specjalistka ds. marketingu. Z branżą SEO związana od 2020 roku. Prywatnie miłośniczka książek, planszówek i fotografii.

Aleksandra Mazur

Senior SEO Specialist

zespół

Z branżą SEO związany od 2017 roku, w swoim rozwoju stawia na znajomość nowych technologii oraz umiejętne wykorzystanie narzędzi. Prywatnie entuzjasta soulslike'ów oraz wszelkich odmian muzyki ekstremalnej.

Konrad Miernik

Senior SEO Specialist

zespół

Specjalistka SEO z 4 letnim doświadczeniem. W Semcore oprócz pracy nad klientami, koordynuje działania link buildingowe oraz zajmuje się automatyzacją procesów. Prywatnie artystyczna dusza z zamiłowaniem do muzyki.

Agata Gontarz

SEO Specialist & Project Manager

zespół

Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Od ponad roku związany z marketingiem internetowym i SEO. Stawia na rozwój i nieustanne poszerzanie kompetencji. Fan sportów drużynowych i włoskiej pizzy.

Sebastian Siwek

SEO R&D Specialist

zespół

Absolwentka historii sztuki na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Przygodę z SEO zaczęła od copywritingu, a doświadczenie zdobywała w projektach e-commerce. Miłośniczka podróży, kultury japońskiej i sztuki.

Monika Kubik

SEO Specialist

zespół

Inżynier informatyk i logistyk po Politechnice Poznańskiej. Od 2018 roku w branży SEO. Otwarty na nowe wyzwania, dlatego lubi projekty wymagające kreatywności. Prywatnie piłkarz amator B klasy i fan piłki nożnej.

Paweł Ślusarczyk

SEO Specialist

zespół

Student informatyki w Collegium Da Vinci. Związany z branżą SEO od ponad dwóch lat. Interesuje się nowinkami technologicznymi i rozwija się w zakresie tworzenia aplikacji internetowych. Chętnie gra w planszówki.

Cezary Szelczyński

SEO Specialist

zespół

Z wykształcenia dietetyczka, związana z SEO od 2021 roku. Doświadczenie zdobyła optymalizując strony usługowe oraz e-commerce. Wolny czas umilają jej spacery z psem, dobre kryminały i rękodzieło.

Sylwia Polańska

SEO Specialist

zespół

Od 2018 roku związany z branżą SEO. Skupia się na własnym rozwoju, uwielbia zgłębiać wiedzę z różnych dziedzin. Miłośnik podróży, zwłaszcza po nietypowych polskich miastach, nowych technologii oraz maratonów.

Patryk Domański

SEO Specialist

zespół

Współtworzył jeden z najpopularniejszych portali tematycznych, dedykowany stolarce otworowej. Branżą SEO i Content Marketingu interesuje się od 15 lat. Prywatnie miłośnik włoskiej motoryzacji i kotów Maine Coon.

Jakub Błaszczyk

Junior SEO Specialist

zespół

Studiowała Inżynierię Środowiska na Politechnice Wrocławskiej. Z zamiłowania do analiz i optymalizacji rozpoczęła swoją karierę w SEO. Posiadaczka psa i kota. Lubi podróże, spacery po górach i wycieczki rowerowe.

Małgorzata Sadowska-Surynt

Junior SEO Specialist

zespół

Absolwent Public Relations na UO. W Semcore rozwija swoje umiejętności w zakresie SEO. Pasjonat marketingu internetowego i nowych technologii. W wolnym czasie lubi też sięgnąć po kubek gorącej kawy i książkę.

Jarosław Kot

Junior SEO Specialist

zespół

Z SEO związany od ponad 4 lat. Doświadczenie zdobywał jako Link Builder i Młodszy Specjalista ds. SEO, wspierając klientów e-commerce. Zapalony miłośnik enduro, eksplorator górskich szlaków i wierny przyjaciel psów.

Damian Miąso

Junior SEO Specialist

zespół

Dawid Czarnecki

Junior SEO Specialist

zespół

Z branżą SEO związana od 2023 roku. W Semcore rozwija swoje umiejętności w zakresie pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych. Prywatnie fanka podcastów i seriali kryminalnych, puzzli, krzyżówek, spacerów oraz herbaty.

Paulina Malara

Junior SEO Specialist

zespół

Pasjonat Frontendu oraz UX, z doświadczeniem w branży SEO od 2020 roku. Uwielbia nie tylko optymalizować, ale i tworzyć strony internetowe. Prywatnie entuzjasta kolarstwa, co dodatkowo inspiruje go do przekraczania własnych granic.

Mateusz Karpiński

Junior SEO Specialist

zespół

Z SEO związana od 2014 roku. Doświadczenie zdobywała, pracując w agencji oraz na stanowisku specjalisty SEO w in-housie. Prywatnie: książkoholiczka, która lubi też gry komputerowe, a od czasu do czasu rzuci jakąś sztangą.

Sylwia Słupianek

Junior SEO Specialist

zespół

Z SEO związana od 2021 r. Prywatnie miłośniczka web designu, dyplomowany instruktor tańca i choreograf oraz inżynier informatyki.

Paulina Nawrocka

Junior SEO Specialist

zespół

Specjalista SEO z umiejętnością analitycznego myślenia. Zawsze dąży do łączenia potrzeb użytkowników z wymaganiami algorytmów Google. Miłośnik włoskiej kuchni i pasjonat kompetytywnych gier komputerowych.

Mateusz Murawski

Junior SEO Specialist

zespół

Absolwent Politechniki Krakowskiej. Ponad 16 lat w branży IT. Posiada doświadczenie w projektowaniu i analizowaniu aplikacji oraz baz danych. Czas wolny spędza z rodziną. Fan sportów zespołowych i dobrej kawy.

Andrzej Tenerowicz

Web Developer

zespół

W SEO zaczynała od obsługi klienta, ale najlepiej czuje się w dziale wykonawczym. W Semcore odpowiada za funkcjonowanie i rozwój systemu do realizacji zadań. Czas prywatny spędza z muzyką, tańcem i dobrą kawą.

Anna Bilińska

Project Manager

zespół

Absolwentka poznańskiego UAMu, dla której język polski nie ma tajemnic. W Semcore czaruje słowem, tworząc treści idealnie dopasowane do potrzeb klienta. Prywatnie miłośniczka gór, książek, psychologii i jogi.

Justyna Chwiałkowska

Content Team Leader

zespół

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza i Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Od 2016 r. związana z marketingiem, szczególnie contententem. Prywatnie miłośniczka kotów, piłki siatkowej i kinomaniaczka.

Monika Antoniak

Content Coordinator

zespół

Z wykształcenia korektorka z pasją do słowa pisanego. Czuwa nad jakością treści tworzonych do internetu. W wolnym czasie lubi poszerzać swoją wiedzę z marketingu i reklamy. Fanka kryminałów, reportaży i dobrej kawy.

Ewelina Hawryłkiewicz

Content Coordinator

zespół

Absolwent Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Twórca multidyscyplinarny specjalizujący się w projektowaniu graficznym i ilustracji. Od ponad 15 lat współpracuje z najróżniejszymi klientami.

Kasper Grubba

Senior Graphic Designer

zespół

Content&Social Media Expert Semcore. Pełen energii i nieoczywistych pomysłów. Dba o tworzenie i realizację strategii komunikacji w Social Mediach. Wykładowca Uniwesytetu SWPS we Wrocławiu, improwizator teatralny (komediant), pasjonat AI i kuchni włoskiej.

Iwo Wieczorek

Content&Social Media Expert

zespół

Absolwentka Nowych Mediów w Komunikacji na UAM. W Semcore rozwija umiejętności w marketingu. Uwielbia pracować z ludźmi, którzy są dla niej inspiracją i motywacją do działania. Jej pasją jest taniec współczesny.

Marta Rzepecka

Junior Marketing Communication Spec.

zespół

Absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu oraz Szkoły IT Coders Lab. Tworzy skuteczne kampanie Google Ads, wykorzystując wiedzę i doświadczenie. Prywatnie zajmuje się ceramiką i dziewiarstwem artystycznym.

Katarzyna Kroll

Google Ads Team Leader

zespół

Pierwsze doświadczenia z Google Ads zaczął budować wiele lat temu podczas wyprawy na studia do Danii. Pasjonuje go marketing, a także UX i web development. W wolnym czasie chętnie skleja i maluje plastikowe modele.

Patryk Chwiałkowski

SEM Specialist

zespół

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Interesuje się piłką nożną i strzelectwem sportowym. Smakosz dobrego bourbon'u i whisky. Fan twardych danych i dumny tata Hani.

Szymon Kowańdy

SEM Specialist

zespół

Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej ze specjalnością Marketing Online. Swoimi tekstami stara się trafiać w potrzeby klientów. Miłośnik książek, fabularnych gier komputerowych oraz entuzjasta muzyki.

Michał Michalak

Junior SEM Specialist

zespół

Jej wiedza księgowa łączy się z zamiłowaniem do czytania i aktywnego wypoczynku. W Semcore skrupulatnie monitoruje sytuację finansową, jest zaangażowana również w obszar windykacji.

Kasia Ober

Financial Specialist

zespół

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od wielu lat związana z administracją i kadrami. Czas wolny lubi spędzać na szlakach górskich i na spacerach z psem Hugo.

Agnieszka Wysocka

Office Manager

zespół

Z wykształcenia filolog klasyczny, latynista. Od lat związana z administracją, w której ceni kontakt z drugim człowiekiem oraz brak nudy. Prywatnie pasjonatka podróży na własną rękę, mody oraz języka łacińskiego

Marta Jachna-Ignaczak

Administration Specialist

zespół

Związana z HR od 2018. Towarzyszy kandydatom i pracownikom w rozwoju, wspiera liderów i pomaga osiągać cele. Miłośniczka psów, kamienic, kryminałów oraz wolontariuszka w świetlicy socjoterpaeutycznej.

Patrycja Migaszewska

HR & recruitment specialist

zespół

W firmie praktycznie od zawsze. Przez te lata “liznął” niemalże wszystkiego - od pozyskania klientów, przez ich obsługę, po udział w realizacji. Zebraną w ten sposób wiedzę wykorzystuje w dziale Customer Success.

Krzysztof Stępniak

Strategic Customer Success Specialist

zespół

Absolwentka zarządzania i nowoczesnego marketingu na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. W Semcore rozwija swoje doświadczenie w dziale Customer Success Managementu. Prywatnie pasjonatka mody, fotografii oraz tańca.

Agata Zglenicka

Senior Customer Success Spec.

zespół

Współpracuje z klientem od początku kariery. Pasjonują go ludzie i ich zachowania, dlatego w pracy analizuje wrażenia i emocje jakich doświadczają, korzystając z internetu. Pasjonat gier i nowinek technologicznych.

Michał Wieczorek

Senior Customer Success Spec.

zespół

Branże SEO poznał zarówno ze strony klienta, jak i agencji. Pomaga klientom we wszystkich sprawach, ale najważniejszy cel to osiągnięcie jak największej liczby konwersji. Uwielbia czytać książki.

Michał Jędrzejewski

Senior Customer Success Spec.

zespół

Specjalistka z ponad 10-letnim doświadczeniem w pracy z klientem. W karierze, związanej z digital marketingiem, sprawdzała się w różnych rolach. Skupia się na celach biznesowych klientów i skutecznym ich osiąganiu.

Zofia Piasecka

Customer Success Spec.

zespół

Praca z klientem towarzyszy mu od początku ścieżki zawodowej. Uważa, że empatia i szczerość to klucz do udanej relacji biznesowej. Prywatnie streamer i komentator wydarzeń e-sportowych.

Bartosz Drabik

Customer Success Spec.

zespół

Student dziennikarstwa z zamiłowaniem do digital marketingu i public relations. Entuzjasta nowych technologii i eksploracji kosmosu. Wszędzie mu dobrze, ale w górach najlepiej.

Kamil Pepliński

Customer Success Spec.

zespół

Od ponad 5 lat zajmuję się pracą z klientem, również w obszarze SEO. Moim hobby jest digital marketing. Staram się być fachowym doradzą, tak by wspólnie stawiać i dążyć do wyznaczonych celów.

Natalia Płotkowiak

Customer Success Spec.

zespół

Po ponad 9 latach doświadczenia w pracy z klientem, jego kluczem budowania długotrwałych relacji jest zaufanie i wsparcie. Od zawsze związany z piłką nożną, czynny trener i zawodnik. Fan kryminałów i ubogiego żartu.

Mikołaj Wicberger

Senior Partnerships Specialist

zespół

Z e-commerce związany od początku kariery. To zarówno jego praca, jak i pasja. Wierzy, że na handel należy patrzeć długoterminowo i odpowiedzialnie. Wolny czas spędza grając w gry planszowe oraz komputerowe.

Grzegorz Jadczak

SXO Consultant

zespół

Od 2017 roku związany ze sprzedażą B2B i digital marketingiem. Studiował na dwóch uczelniach w Poznaniu. Entuzjasta konkretnej i merytorycznej komunikacji. Pasjonat kawy speciality, szachów, podcastów i książek.

Michał Madej

SXO Consultant

zespół

Od 2016 r. w pełni realizuje się w sprzedaży doradczej. Cechuje go duża otwartość oraz łatwość nawiązywania kontaktów. Opiekun buldogów francuskich Capo i Fado oraz miłośnik podróży.

Bartosz Doroz

SXO Consultant

zespół

Absolwentka dwóch fakultetów na UwB. Od ponad 10 lat związana ze sprzedażą m.in. w agencji interaktywnej. Zainteresowana tematyką UX/UI. Fanka tańców latynoamerykańskich - salsy kubańskiej i ruedy de casino.

Joanna Walenciej

SXO Consultant

zespół

Studentka Mediaworkingu na Collegium Da Vinci. Uwielbia pracować z ludźmi i zdobywać nowe umiejętności. W Semcore rozwija je w dziale New Business. Fanka dobrego kina, książki, komiksów i krajobrazów.

Walentyna Idaszak

Presales Manager

zespół

Od początku jego kariery do chwili obecnej nieodłącznie nastawiony na kontakt z klientem. Empatyczny do każdej spotkanej osoby, kieruje się mottem "traktuj drugą osobę co najmniej w takim stopniu, w jakim sam chciałbyś zostać potraktowany".

Jakub Twardowski

Presales Support Specialist

zespół

Studiowała zarządzanie kreatywne na Collegium Da Vinci. W Semcore wykorzystuje swoje umiejętności analityczne i dobrą organizację pracy. Jej pasją jest czytanie książek - reportaży i treści popularnonaukowych.

Wirginia Reizner

Prospecting Specialist

semcorelab

Made with heart from Semcore
Ideą SemcoreLAB jest tworzenie skutecznych technologii zwiększających Twoją sprzedaż w Internecie. To miejsce, które powstało, aby efektywnie zarządzać innowacją. Odkrywamy, testujemy i wdrażamy rozwiązania, które mają unikalne propozycje wartości
Data Science
User Experience
Internet of Things
Artificial Intelligence
Poznaj nas lepiej
Społeczność Semcore
Sprawdź, co nowego w naszych mediach społecznościowych
Powiązane wpisy
Blog SEO/SEM/SXO