fbpx

Pomagamy firmom sprzedawać więcej w Internecie

Zaufali nam

Od ponad dekady mnożymy potencjał genialnych firm w Internecie.
Pozyskujemy dla nich ruch i zamieniamy go w konwersję.
Nasi Klienci
semcore proud
"Przy samej końcówce roku wzrosty sięgały aż 600%, co jest bardzo fajnym wynikiem i uważam, że jest to sukces."

Andrzej Baj

Dyrektor Marketingu i Rozwoju Proud Group
image
Dlaczego my?
Chcesz wiedzieć dlaczego warto z nami pracować? Jest to mix kilku rzeczy:

Wiemy, co jest skuteczne. Wypróbowaliśmy wszystkie rodzaje SEO w różnych branżach.

Wspieramy Cię na każdym etapie. Jesteśmy dodatkowym zespołem w Twojej firmie.

Działamy kompleksowo i konsekwentnie. SEO + UX = SXO, tego nie da się rozdzielić.

Jesteś naszym partnerem, nie klientem. Tworzymy bliskie relacje, oparte na transparentności i zaufaniu.

Nasz zespół
Naszą kluczową wartością są ludzie. Każdy z nas daje z siebie 200% dlatego osiągamy ponadprzeciętne wyniki. Poznaj nasz team!
zespół

CEO Semcore. Pełen energii lider. Dba o kluczowe procesy, kulturę organizacyjną i współpracę między wszystkimi zespołami w firmie. Niekwestionowany autorytet z obszaru sprzedaży, który efektywnie realizuje cele biznesowe. Członek rady programowej w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Pasjonat eCommerce i podejścia Customer Success.

Aleksander Cierniewski

CEO

zespół

Założyciel Semcore. Wie, co dzisiaj działa i generuje milionowe zyski w digital marketingu. Jest liderem strategicznym projektów Semcore, które są zorientowane na to, aby zapewniać sprzedaż w przyszłości.

Marcin Stypuła

Owner

zespół

Ekspert z 10-letnim doświadczeniem w branży SEO. Pierwsze kroki stawiał jako freelancer tworząc jak i optymalizując serwisy www. Zawsze dostosowuje strategię SEO indywidualnie, przy czym korzysta z nieszablonowych rozwiązań, by zmaksymalizować skuteczność. Znajduje i optymalizuje elementy, które innym umykają. Prywatnie pasjonat sportu, szczególnie piłki nożnej.

Paweł Wołoszyn

Head of SEO

zespół

Wykładowca kilku wyższych uczelni m.in. Uniwersytetu Warszawskiego i Wyższej Szkoły Bankowej. Wie, jak rozwijać biznes od start-up’u po średniej wielkości przedsiębiorstwa. Skutecznie waliduje modele biznesowe, inkubuje nowe przedsięwzięcia i prowadzi akwizycję spółek.

Dariusz Piekarski

Strategic Manager

zespół

Zawodowo związany z branżą SEO od 2011 roku. W Semcore odpowiada za realizację projektów dla kluczowych klientów oraz rozwój i koordynowanie pracy zespołu SEO. Jako osoba – racjonalista, ceniący porządek i dobrą organizację czasu, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Zwolennik aktywnego trybu życia. Wolne chwile spędza z rodziną.

Marcin Górecki-Panek

SXO Team Leader

zespół

Od 7 lat związany z marketingiem internetowym. Doświadczenie i wiedzę z zakresu SEO zdobył w jednym z największych e-commerców w Polsce. Czas wolny najchętniej spędza na sportowo, z dala od komputera. Największy relaks odnajduje w długich spacerach ze swoim psim kompanem.

Tomasz Dowchań

SXO Team Leader

zespół

Ukończył studia inżynierskie i magisterskie na Politechnice Wrocławskiej. Od zawsze interesuje się tematyką związaną z internetem i marketingiem. Hobbystycznie tworzy strony internetowe i programuje. Dzięki temu ma okazję poznawać od podstaw czynniki wpływające na SEO.

Olaf Przybylski

SXO Team Leader

zespół

W dziale SEO od ponad 2 lat. Zaczynał jako młodszy specjalista, a teraz opiekuje się kluczowymi klientami firmy. Jego ambicją jest ciągłe poszerzanie wiedzy i kompetencji we wszystkich możliwych obszarach. Nie zacznie pracy bez założonych słuchawek i ulubionej playlisty, a po godzinach będzie umilać czas sąsiadom grając na gitarze elektrycznej.

Mateusz Wilczewski

Senior SEO Specialist

zespół

Związany z branżą SEO od 2016 roku. Entuzjasta nieszablonowch rozwiązań on-site, które mogą stworzyć przewagę nad konkurencją. Jak sam mówi, lubi "dłubać w serwisie". Czas wolny spędza z piłką do kosza lub na motorze.

Michał Ścigała

Senior SEO Specialist

zespół

Z wykształcenia magister inżynier kierunku Informatyka na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pozycjonowaniem zajmuje się od 7 lat. Prowadzi z powodzeniem kampanie SEO dla witryn branżowych oraz te dedykowane segmentowi e-commerce. Prywatnie zapalony fan FC Barcelony oraz nowych technologii.

Mariusz Kubiak

Senior SEO Specialist

zespół

Specjalista z ponad 11-letnim doświadczeniem w realizacji działań SEO i SEM. Doświadczenie zdobywał w agencjach interaktywnych oraz bezpośrednio w firmach produkcyjnych i usługowych. Współpracował z wieloma e-commercami a także z firmami z branży oponiarskiej, deweloperskiej, produkcyjnej i usługowej. Prywatnie fan prozy Tolkiena oraz zasiadania do stołu by pograć z przyjaciółmi w RPG.

Michał Fiut

Senior SEO Specialist

zespół

Absolwentka Mediaworkingu, w Semcore odpowiedzialna za analizę i optymalizację stron pod kątem UX. Skutecznie pomaga we wdrażaniu rozwiązań poprawiających wrażenia użytkowników na stronach klientów. W wolnym czasie miłośniczka muzyki filmowej i gry na pianinie.

Agata Gontarz

SEO Specialist & Project Manager

zespół

W branży SEO zaczynała od obsługi klienta, ale najlepiej czuje się w dziale wykonawczym. W Semcore pomaga wdrażać działania na stronach klientów. Czas prywatny spędza z muzyką, tańcem i dobrą kawą.

Anna Bilińska

SEO Specialist & Project Manager

zespół

Student marketingu internetowego w Poznańskim Collegium Da Vinci. Przygodę z SEO na poważnie zaczął od praktyk w Semcore. Prywatnie fan technologii zwłaszcza Apple i PlayStation.

Damian Biechowiak

SEO Specialist

zespół

Działa w SEO od 2018 roku, nabywał swoje doświadczenie w agencjach marketingowych oraz podczas indywidualnej pracy z klientami. Jest miłośnikiem nowinek technologicznych, ale uwielbia również sport. Kocha przebywać wśród natury, a wieczory spędza na planszówkach. Wraz ze swoją dziewczyną odkrywa nowe restauracje i kompozycje smakowe.

Bartosz Hundt

SEO Specialist

zespół

Po 3 latach działania w dziale handlowym Semcore, gdzie zbudował dział wsparcia sprzedaży, postanowił spróbować swoich sił w dziale SEO. Wolne chwile spędza na jedzeniu, wędrówkach z elementami survivalu, grze na gitarze oraz pisaniu historii pod RPG. #TeamGóry

Michał Drozda

SEO Specialist

zespół

Ekspertka od contentu. Po ponad 10 latach pracy nad planowaniem i tworzeniem treści UX oraz SEO zdecydowała rozwijać się w kolejnej dziedzinie. Przeszła do działu SEO i od kilku miesięcy skutecznie poprawia pozycje w Google swoich klientów, każdego dnia zdobywa coraz więcej wiedzy oraz doświadczenia. Niezmiennie zafascynowana marketingiem online.

Paulina Nijak

SEO Specialist

zespół

Absolwentka poznańskiego UAMu, dla której język polski nie ma żadnych tajemnic. W Semcore czaruje słowem, tworząc treści idealnie dopasowane do potrzeb klienta. Prywatnie miłośniczka gór, książek, psychologii i jogi.

Justyna Chwiałkowska

Content Team Leader

zespół

Absolwentka kulturoznawstwa na UAM w Poznaniu. Z pisaniem związana już od dzieciństwa. Pierwsze powieści do szuflady pisała już w podstawówce, a obecnie tworzy treści unikalne. Po pracy przede wszystkim mama dwóch skarbów, a także miłośniczka długich spacerów.

Agata Lach

Content Coordinator

zespół

Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej ze specjalnością Marketing Online. Swoimi tekstami stara się jak najlepiej trafiać w potrzeby klientów. Prywatnie miłośnik książek, fabularnych gier komputerowych oraz entuzjasta muzyki zabsorbowany tworzeniem utworów, które trafiają w odmęty dysków twardych.

Michał Michalak

Content Coordinator

zespół

Absolwent historii, wykształcony przez poznański UAM. Od zawsze zafascynowany słowem pisanym i to z jego tworzeniem związał swoją karierę zawodową. W nielicznych wolnych chwilach stara się wyciszać podczas wędrówki po ukochanych przez siebie górskich szlakach.

Karol Sobczyk

SEO C Specialist

zespół

Zawodowo od kilku lat związany z copywritingiem i tematyką SEO. W wolnych chwilach realizuje się w swojej drugiej pasji – dziennikarstwie muzycznym. O zespołach i piosenkach pisze na blogu i opowiada podczas autorskiej audycji w poznańskim Radio Afera.

Witold Regulski

SEO C Specialist

zespół

Studentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. W Semcore wspiera dział pozycjonowania. Nieustannie poszerza swoja wiedzę z zakresu SEO, UX i szeroko pojętego eCommerce. W wolnym czasie tańczy swinga, praktykuje jogę i zdobywa nowe górskie szlaki.

Aleksandra Matysiewicz

Junior SEO Specialist

zespół

Absolwentka historii sztuki na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Przygodę z SEO rozpoczęła od copywritingu, a doświadczenie zdobywała w projektach e-commerce. Nieustannie poszerza wiedzę z zakresu szeroko pojętego marketingu. W wolnym czasie miłośniczka podróży, kultury japońskiej i sztuki - w każdym wydaniu.

Monika Kubik

Junior SEO Specialist

zespół

Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Od ponad roku związany z branżą marketingu internetowego i SEO. Stawia na dynamiczny rozwój i nieustanne poszerzanie swoich kompetencji. W obszarze optymalizacji technicznych i automatyzacji procesów czuje się jak ryba w wodzie. Fan sportów drużynowych i włoskiej pizzy

Sebastian Siwek

Junior SEO Specialist

zespół

Swoje doświadczenie w SEO zaczął budować już podczas studiów na kierunku komunikacji wizerunkowej - brandingu. Interesuje się marketingiem w każdym wydaniu i z wielką pasją poszerza swoje kompetencje w tym kierunku. Prywatnie miłośnik włoskiej kuchni, czarnej kawy i podcastów o tematyce true crime.

Robert Gaj

Junior SEO Specialist

zespół

Marketer 360° z 10+ letnim doświadczeniem w międzynarodowym środowisku. Pasjonat zwinnych metod zarządzania. Zawsze zorientowany na najlepszy możliwy efekt do osiągnięcia. Absolwent zarządzania i marketingu oraz informatyki w biznesie Uniwersytetu Łódzkiego.

Marek Rychter

Growth Manager

zespół

Absolwenta kierunku Zarządzanie i Marketing na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz Stosunki Międzynarodowe na UAM. Marketingiem zawodowo zajmuje się od 9 lat - pracując w firmach o różnej specyfice w Polsce i za granicą. Jej atrybuty to energia, pozytywne nastawienie i kreatywność. Poza tym jest osobą dynamiczną, która zawsze stara się wprowadzić przyjemną atmosferę w zespole.

Marta Szukała

Marketing Specialist

zespół

Przygodę z content marketingiem rozpoczął w 2017 roku. Następnie poszerzył spektrum zainteresowań o SEO. Tworzenie angażujących treści traktuje jako swoją pasję. Prywatnie fascynuje się psychologią zachowań konsumenckich oraz pozycjonowaniem stron. Wolne chwile spędza nad książką i serialem.

Krystian Fijał

SEO & Content Specialist

zespół

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, filolożka języka polskiego i literaturoznawczyni, wkrótce słuchaczka na kierunku User Experience Design. Podstawą wszystkich działań marketingowych jest dla niej dobry research oraz analiza. Kiedy nie zajmuje się tworzeniem contentu, lubi oglądać modernistyczną architekturę i czytać o polskiej sztuce użytkowej PRL-u.

Marta Kukuś

Content Creator

zespół

Absolwent Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Twórca multidyscyplinarny specjalizujący się w projektowaniu graficznym i ilustracji. Od ponad 15 lat współpracuje z najróżniejszymi klientami: agencjami reklamowymi i organizacjami pozarządowymi, studiami filmowymi i wydawnictwami, start-up’ami i instytucjami kultury.

Kasper Grubba

Graphic Designer

zespół

Absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu oraz Szkoły IT Coders Lab. Na co dzień tworzy skuteczne kampanie Google Ads, wykorzystując swoją wiedzę merytoryczną oraz doświadczenie. Każdą kampanię traktuje jak swoje rękodzieło. W wolnym czasie zajmuję się ceramiką oraz dziewiarstwem artystycznym.

Katarzyna Kroll

Google Ads Team Leader

zespół

Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Uwielbienie do tworzenia angażujących tekstów i reklam realizuje już od kilku lat. W Semcore odpowiada za tworzenie skutecznych kampanii Google Ads. Najlepiej pracuje mu się przy death i black metalu.

Michał Miksza

Senior SEM Specialist

zespół

W firmie niemal od początku istnienia. Człowiek orkiestra, który doradzi zarówno w wyborze odpowiedniego rozwiązania, jak i przypilnuje jego wdrożenia. Po drodze samodzielnie wykona także część prac realizacyjnych. Obecnie rozwija dział Customer Success Managementu.

Krzysztof Stępniak

Customer Success Team Leader

zespół

Z wykształcenia administratywista, z zamiłowania wolontariusz, z zawodu "ogrodnik sprzedaży", który nie obiecuje gruszek na wierzbie. Z uwagą wsłuchuje się w potrzeby klientów, aby móc przygotować dla nich skuteczne rozwiązania.

Damian Kaczmarek

Sales Team Leader

zespół

Absolwent Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. W codziennej pracy kompetencja, merytoryka i partnerstwo to jego ulubione epitety, którymi kieruje się również w życiu prywatnym. Aktywnie trenujący miłośnik sportów walki, kuchni rzemieślniczej i dobrej książki, który w wolnych chwilach poświęca uwagę swojemu wiecznie stęsknionym kotu o imieniu Rio.

Mateusz Blumenfeld

Sales Team Leader

zespół

Absolwentka socjologii, która ceni pracę z ludźmi. W Semcore jest odpowiedzialna za usprawnianie procesów realizacyjnych, organizację pracy biura, a także zasoby ludzkie. Wolne chwile spędza na jodze oraz poszerzaniu wiedzy na temat kociej natury.

Gabriela Smolarz-Śliwińska

HR Business Partner

zespół

Z wykształcenia psycholożka. W Semcore dba o funkcjonowanie biura. Zajmuje się dokumentacją, fakturami i codziennie obdarza wszystkich szczerym uśmiechem. Z zamiłowania złotniczka. Do jej pasji należy czytanie książek, uwielbia długie spacery z psem. Fanka FC Barcelony.

Kasia Ober

Office Manager

zespół

Od lat związana z administracją i zarządzaniem projektami w Polsce, Wielkiej Brytanii i Niderlandach. Ukończyła Zarządzanie i Marketing oraz podyplomowo Public Relations. Prywatnie Certyfikowana trenerka Edukacji Globalnej i fundraiser ze słabością do storytellingu oraz działań na rzecz Globalnego Południa w ramach prowadzonej fundacji.

Agnieszka Kuźma-Zywert

Administration Specialist

zespół

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku prawno-ekonomicznym. Od niedawna młodsza asystentka biura w Semcore. Miłośniczka zwierząt i podróży. W wolnym czasie uprawia agility i nosework wraz ze swoim psem.

Mirella Sawicka

Junior Office Assistant

zespół

Absolwentka zarządzania i nowoczesnego marketingu na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. W Semcore rozwija swoje doświadczenie w dziale Customer Success Managementu. Prywatnie pasjonatka mody, fotografii oraz tańca.

Agata Zglenicka

Senior Customer Success Spec.

zespół

Ukończyła studia na UAM-ie w Poznaniu, na kierunku Dialog i doradztwo społeczne. Ma doświadczenie w obszarze marketingu internetowego, jak i w pracy z klientem. Bardzo lubi to co robi. Na co dzień praktykuje jogę, jeździ rowerem, spędza czas aktywnie - blisko natury.

Marietta Porada

Customer Success Spec.

zespół

Praca z klientem towarzyszy mu od samego początku ścieżki zawodowej. Posiada bogate doświadczenie również w sprzedaży. Uważa, że empatia i szczerość to klucz do udanej relacji biznesowej. Prywatnie streamer i komentator wydarzeń e-sportowych.

Bartosz Drabik

Customer Success Spec.

zespół

Branże SEO poznał zarówno ze strony klienta, jak i agencji. Pomaga klientom we wszystkich sprawach, ale najważniejszy cel to zawsze osiągnięcie jak największej liczby konwersji. Prywatnie uwielbia czytać książki (im dłuższa seria, tym lepiej).

Michał Jędrzejewski

Customer Success Spec.

zespół

Współpracuje z klientem od początku kariery zawodowej W branży SEO od 2011 roku. Pasjonują go ludzie i ich zachowania, dlatego w pracy analizuje wrażenia i emocje jakich doświadczają, korzystając z internetu. Prywatnie pasjonat gier wideo i nowinek technologicznych.

Michał Wieczorek

Customer Success Spec.

zespół

Student dziennikarstwa z zamiłowaniem do digital marketingu i public relations. Fanatyk nowych technologii i eksploracji kosmosu. Uważa, że przyszłość należy do samouczących się robotów i sztucznej inteligencji. Wszędzie mu dobrze, ale w górach najlepiej.

Kamil Pepliński

Customer Success Spec.

zespół

Współpracę z klientami rozpoczął wcześnie - jeszcze przed ukończeniem 18-stego roku życia. Swoimi działaniami nie nastawia się na samą sprzedaż, lecz doradztwo i pomoc klientowi. Pasjonat SEO i twórca skutecznych strategii marketingowych. Od dziecka gra w siatkówkę plażową i halową.

Bartosz Robak

Strategic SXO Consultant

zespół

Ukończył studia na UAM w Poznaniu. Kilkanaście lat w sprzedaży to gwarant profesjonalnego podejścia do klienta, który może liczyć na jego pełne zaangażowanie. Specjalizuje się w branży e-commerce, a prywatnie jest dumnym ojcem Jasia.

Michał Boratyn

SXO Consultant

zespół

Z e-commerce związany od początku kariery zawodowej. Wierzy, że na handel należy patrzeć długoterminowo i odpowiedzialnie. Analityka oraz handel to nie tylko jego praca, ale także pasja. Wolny czas spędza grając w gry planszowe oraz komputerowe.

Grzegorz Jadczak

SXO Consultant

zespół

Michał w życiu zawodowym kieruje się łacińską maksymą Citius-Altius-Fortius. Sądzi, że wszystko co można policzyć, wyrazić liczbami, można również zoptymalizować. Nieustannie poszukuje przestrzeni do wspólnych biznesowych działań. Prywatnie miłośnik turystyki rowerowej oraz tata Mikołaja.

Michał Zimicki

SXO Consultant

zespół

Od 2017 roku związany ze sprzedażą B2B. Studiował na Politechnice i Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Entuzjasta prostej, konkretnej i merytorycznej komunikacji. Optymista skupiony na rozwijaniu sprzedaży w oparciu o procesy. Na co dzień pasjonat kawy speciality, górskich wypadów, szachów, podcastów oraz książek.

Michał Madej

SXO Consultant

zespół

Od 6 lat w pełni realizuje się w sprzedaży doradczej B2B, zarówno bezpośredniej, jak i online. W pracy cechuje go duża otwartość oraz łatwość nawiązywania kontaktów z naciskiem na budowanie długotrwałych relacji biznesowych. Prywatnie, szczęśliwy opiekun buldogów francuskich o imionach Capo i Fado, działacz charytatywny i miłośnik podróży.

Bartosz Doroz

SXO Consultant

zespół

Studentka zarządzania kreatywnego na Collegium DaVinci. W Semcore rozwija swoje pasje zdobywając doświadczenie w dziale wsparcia sprzedaży. W pracy łączy doświadczenie i wiedzę. Wyróżnia się kreatywnym podejściem do zadań. Prywatnie miłośniczka kryminałów oraz muzyki.

Patrycja Oczak

Senior Prospecting Specialist

zespół

Studentka zarządzania kreatywnego na Collegium Da Vinci. W dziale wsparcia sprzedaży wykorzysta swoje umiejętności analityczne oraz dobrą organizację pracy. Uwielbia poszerzać swoje umiejętności, zdobywać wiedzę. Jej pasją jest czytanie książek, głównie reportaży i treści popularnonaukowych.

Wirginia Reizner

Prospecting Specialist

zespół

Studentka Nowych Mediów w Komunikacji na UAM. W Semcore rozwija swoje umiejętności w dziale wsparcia sprzedaży. Uwielbia pracować z ludźmi, którzy są dla niej inspiracją i motywacją do działania. Jej pasją jest taniec współczesny, któremu chętnie poświęca wolny czas.

Marta Rzepecka

Prospecting Specialist

zespół

Posiada ponad 7- letnie doświadczenie w pracy z klientem. Budowanie długotrwałych relacji opartych na zaufaniu i wsparciu to dla niego codzienność. W życiu prywatnym od zawsze związany z piłką nożna, czynny trener i zawodnik. Fan kryminałów i ubogiego żartu.

Mikołaj Wicberger

Prospecting Specialist

semcorelab

Made with heart from Semcore
Ideą SemcoreLAB jest tworzenie skutecznych technologii zwiększających Twoją sprzedaż w Internecie. To miejsce, które powstało, aby efektywnie zarządzać innowacją. Odkrywamy, testujemy i wdrażamy rozwiązania, które mają unikalne propozycje wartości
Data Science
User Experience
Internet of Things
Artificall Intelligence
Poznaj nas lepiej
Powiązane wpisy
Blog SEO/SEM/SXO