fbpx

Pomagamy firmom sprzedawać więcej w Internecie

Zaufali nam

Od ponad dekady mnożymy potencjał genialnych firm w Internecie.
Pozyskujemy dla nich ruch i zamieniamy go w konwersję.
Nasi Klienci
semcore proud
"Przy samej końcówce roku wzrosty sięgały aż 600%, co jest bardzo fajnym wynikiem i uważam, że jest to sukces."

Andrzej Baj

Dyrektor Marketingu i Rozwoju Proud Group
image
Dlaczego my?
Chcesz wiedzieć dlaczego warto z nami pracować? Jest to mix kilku rzeczy:

Wiemy, co jest skuteczne. Wypróbowaliśmy wszystkie rodzaje SEO w różnych branżach.

Wspieramy Cię na każdym etapie. Jesteśmy dodatkowym zespołem w Twojej firmie.

Działamy kompleksowo i konsekwentnie. SEO + UX = SXO, tego nie da się rozdzielić.

Jesteś naszym partnerem, nie klientem. Tworzymy bliskie relacje, oparte na transparentności i zaufaniu.

Nasz zespół
Naszą kluczową wartością są ludzie. Każdy z nas daje z siebie 200% dlatego osiągamy ponadprzeciętne wyniki. Poznaj nasz team!

CEO Semcore. Pełen energii lider. Dba o kluczowe procesy, kulturę organizacyjną i współpracę między wszystkimi zespołami w firmie. Niekwestionowany autorytet z obszaru sprzedaży, który efektywnie realizuje cele biznesowe. Członek rady programowej w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Pasjonat eCommerce i podejścia Customer Success.

Aleksander Cierniewski

CEO

Założyciel Semcore. Wulkan energii i pomysłów. Jego pasją jest zarządzanie innowacją oraz synergia marketingu i sprzedaży. Stworzy strategię promocji dla każdego sklepu internetowego. Zwolennik metody GTD oraz fanatyk efektywności pracy.

Marcin Stypuła

Owner

Pasjonatka marketingu w wyszukiwarkach z ponad 7 letnim doświadczeniem zdobytym na rynkach międzynarodowych. Nieustannie poszukująca lepszych, bardziej efektywnych rozwiązań. Studiowała informatykę i ekonometrię oraz informatykę w zarządzaniu w krakowskim AGH. Prywatnie miłośniczka natury.

Karolina Ruchlewicz

Head of SEO

Absolwent Politechniki Rzeszowskiej na wydziale Elektrotechniki i Informatyki. Doświadczenie w SEO zdobywał jako freelancer, tworząc jak i optymalizując serwisy www. Prywatnie pasjonat sportu, szczególnie piłki nożnej.

Paweł Wołoszyn

SEO Expert

Pasjonat web designu i marketingu internetowego. W SEO stawia na drobiazgową optymalizację ze szczególnym zamiłowaniem do kwestii technicznych. Po godzinach poznaje kolejne technologie webowe oraz gra na perkusji w punkowej kapeli.

Marek Foltański

SEO Expert

Od 7 lat związany z marketingiem internetowym. Doświadczenie i wiedzę z zakresu SEO zdobył w jednym z największych e-commerców w Polsce. Czas wolny najchętniej spędza na sportowo, z dala od komputera. Największy relaks odnajduje w długich spacerach ze swoim psim kompanem.

Tomasz Dowchań

SEO Expert

W dziale SEO od ponad 2 lat. Zaczynał jako młodszy specjalista, a teraz opiekuje się kluczowymi klientami firmy. Jego ambicją jest ciągłe poszerzanie wiedzy i kompetencji we wszystkich możliwych obszarach. Nie zacznie pracy bez założonych słuchawek i ulubionej playlisty, a po godzinach będzie umilać czas sąsiadom grając na gitarze elektrycznej.

Mateusz Wilczewski

SEO Specialist

Ukończył zarządzanie, jego pasją od zawsze była informatyka. Samodzielnie szkolił się w tym zakresie, aby po pewnym czasie zacząć przygodę z SEO. W Semcore wykorzystuje zdobytą wiedzę i rozwija swoje umiejętności. Pochodzi z Ukrainy, od kilku lat mieszka w Polsce.

Ivan Vierin

SEO Specialist

Absolwentka Mediaworkingu, w Semcore odpowiedzialna za analizę i optymalizację stron pod kątem UX. Skutecznie pomaga we wdrażaniu rozwiązań poprawiających wrażenia użytkowników na stronach klientów. W wolnym czasie miłośniczka muzyki filmowej i gry na pianinie.

Agata Gontarz

SEO Specialist

Student marketingu internetowego w Poznańskim Collegium Da Vinci. Przygodę z SEO na poważnie zaczął od praktyk w Semcore. Prywatnie fan technologii zwłaszcza Apple i PlayStation.

Damian Biechowiak

SEO Specialist

W branży SEO zaczynała od obsługi klienta, ale najlepiej czuje się w dziale wykonawczym. W Semcore pomaga wdrażać działania na stronach klientów. Czas prywatny spędza z muzyką, tańcem i dobrą kawą.

Anna Bilińska

SEO Specialist

Student informatyki na Politechnice Białostockiej. Od paru lat pracuje i kształci się w kierunku Web Development. Po pracy lubi zagłębić się w świat gier komputerowych i układać kostkę Rubika.

Rafał Łazarski

Web Developer

Absolwentka poznańskiego UAMu, dla której język polski nie ma żadnych tajemnic. W Semcore czaruje słowem, tworząc treści idealnie dopasowane do potrzeb klienta. Prywatnie miłośniczka gór, książek, psychologii i jogi.

Justyna Chwiałkowska

Copywriting Expert

Absolwentka kulturoznawstwa na UAM w Poznaniu. Z pisaniem związana już od dzieciństwa. Pierwsze powieści do szuflady pisała już w podstawówce, a obecnie tworzy treści unikalne. Po pracy przede wszystkim mama dwóch skarbów, a także miłośniczka długich spacerów.

Agata Lach

SEO C Specialist

Ukończyła filologię polską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza, specjalizacja: edytorstwo. Jeśli w danym momencie nie śpi, to czyta albo pisze. Niezmiennie zafascynowana zagadnieniami związanymi z pozycjonowaniem, marketingiem online i budowaniem wizerunku marki.

Paulina Nijak

SEO C Specialist

Student zarządzania na Małopolskiej Wyższej Szkole Ekonomicznej. Interesuje się marketingiem internetowym z naciskiem na SEO i to właśnie związane z tym tematy najbardziej lubi tworzyć treści. Pisanie to dla niego pasja. Ceni dobrą książkę i wartościowy podcast.

Krystian Fijał

SEO C Specialist

Absolwent historii, wykształcony przez poznański UAM. Od zawsze zafascynowany słowem pisanym i to z jego tworzeniem związał swoją karierę zawodową. W nielicznych wolnych chwilach stara się wyciszać podczas wędrówki po ukochanych przez siebie górskich szlakach.

Karol Sobczyk

SEO C Specialist

Zawodowo od kilku lat związany z copywritingiem i tematyką SEO. W wolnych chwilach realizuje się w swojej drugiej pasji – dziennikarstwie muzycznym. O zespołach i piosenkach pisze na blogu i opowiada podczas autorskiej audycji w poznańskim Radio Afera.

Witold Regulski

SEO C Specialist

Studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej (specjalność Marketing Online). Interesuje ją szeroko pojęty marketing internetowy i polityczny. Wolny czas spędza zwykle aktywnie. Miłośniczka gotowania i mocnego, emocjonującego kina.

Barbara Dyrka

SEO C Specialist

Absolwentka UW, która swoją pasję do pisania przelewa w angażujące treści. Trudne tematy przekłada na zrozumiały język, zgodnie z ideą prostej polszczyzny. Miłośniczka natury i szeroko pojętej kultury. W wolnych chwilach doszkala się w języku norweskim.

Martyna Targosz

SEO C Specialist

Działa w SEO od 2018 roku, nabywał swoje doświadczenie w agencjach marketingowych oraz podczas indywidualnej pracy z klientami. Jest miłośnikiem nowinek technologicznych, ale uwielbia również sport. Kocha przebywać wśród natury, a wieczory spędza na planszówkach. Wraz ze swoją dziewczyną odkrywa nowe restauracje i kompozycje smakowe.

Bartosz Hundt

Junior SEO Specialist

Po 3 latach działania w dziale handlowym Semcore, gdzie zbudował dział wsparcia sprzedaży, postanowił spróbować swoich sił w dziale SEO. Wolne chwile spędza na jedzeniu, wędrówkach z elementami survivalu, grze na gitarze oraz pisaniu historii pod RPG. #TeamGóry

Michał Drozda

Junior SEO Specialist

Marketer z ponad 10-letnią praktyką. Łączy swoje doświadczenia z branży IT i artystycznej z wiedzą o ekonomii i zarządzaniu. Absolwent kierunku Marketing i Nowe Media oraz student Master Business Administration.

Maciej Grad

Brand Manager

Marketer 360° z 10+ letnim doświadczeniem w międzynarodowym środowisku. Pasjonat zwinnych metod zarządzania. Zawsze zorientowany na najlepszy możliwy efekt do osiągnięcia. Absolwent zarządzania i marketingu oraz informatyki w biznesie Uniwersytetu Łódzkiego.

Marek Rychter

Growth Manager

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Na co dzień w Semcore odpowiada za wizerunek firmy, nawiązywanie współprac i komunikację. Nie ma dla niej zadań niemożliwych i nierealnych deadline’ów. Prywatnie miłośniczka jazdy konnej, dobrej muzyki i rysunku.

Maja Filipiak

Marketing Specialist

Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Uwielbienie do tworzenia angażujących tekstów realizuje już od kilku lat. W Semcore tworzy wysokiej jakości teksty dla klientów. Najlepiej pracuje mu się przy death i black metalu.

Michał Miksza

Google Ads Specialist

W firmie niemal od początku istnienia. Człowiek orkiestra, który doradzi zarówno w wyborze odpowiedniego rozwiązania, jak i przypilnuje jego wdrożenia. Po drodze samodzielnie wykona także część prac realizacyjnych. Obecnie rozwija dział Customer Success Managementu.

Krzysztof Stępniak

Customer Success Manager

Pasjonat e-commerce i marketingu internetowego. Wspiera klientów w osiąganiu wyższych poziomów sprzedaży w internecie, dzięki ich wysłuchaniu i wdrożeniu rozwiązań przynoszących zyski. Po godzinach trener narciarstwa alpejskiego i inline alpine.

Paweł Janecki

SXO Team Leader

Z wykształcenia administratywista, z zamiłowania wolontariusz, z zawodu "ogrodnik sprzedaży", który nie obiecuje gruszek na wierzbie. Z uwagą wsłuchuje się w potrzeby klientów, aby móc przygotować dla nich skuteczne rozwiązania.

Damian Kaczmarek

SXO Team Leader

Absolwentka socjologii, która ceni pracę z ludźmi. W Semcore jest odpowiedzialna za usprawnianie procesów realizacyjnych, organizację pracy biura, a także zasoby ludzkie. Wolne chwile spędza na jodze oraz poszerzaniu wiedzy na temat kociej natury.

Gabriela Smolarz-Śliwińska

Executive Manager

Z wykształcenia psycholożka. W Semcore dba o funkcjonowanie biura. Zajmuje się dokumentacją, fakturami i codziennie obdarza wszystkich szczerym uśmiechem. Z zamiłowania złotniczka. Do jej pasji należy czytanie książek, uwielbia długie spacery z psem. Fanka FC Barcelony.

Kasia Ober

Office Manager

Absolwentka zarządzania i nowoczesnego marketingu na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. W Semcore rozwija swoje doświadczenie w dziale Customer Success Managementu. Prywatnie pasjonatka mody, fotografii oraz tańca.

Agata Zglenicka

Customer Success Spec.

Absolwentka filozofii UAM w Poznaniu, specjalność komunikacja społeczna. W obsłudze klienta pracuje od 7 lat. Jej ogromne doświadczenie umożliwia kompleksowe wsparcie klientów biznesowych Semcore. Prywatnie interesuje się astrofizyką i kosmologią, jest fanką nowych technologii, a od 17 lat kibicuje Chelsea F.C.

Sandra Zielińska

Customer Success Spec.

Ukończyła studia na UAM-ie w Poznaniu, na kierunku Dialog i doradztwo społeczne. Ma doświadczenie w obszarze marketingu internetowego, jak i w pracy z klientem. Bardzo lubi to co robi. Na co dzień praktykuje jogę, jeździ rowerem, spędza czas aktywnie - blisko natury.

Marietta Porada

Customer Success Spec.

Ukończył studia na UAM w Poznaniu. Kilkanaście lat w sprzedaży to gwarant profesjonalnego podejścia do klienta, który może liczyć na jego pełne zaangażowanie. Specjalizuje się w branży e-commerce, a prywatnie jest dumnym ojcem Jasia.

Michał Boratyn

SXO Consultant

Współpracę z klientami rozpoczął wcześnie - jeszcze przed ukończeniem 18-stego roku życia. Swoimi działaniami nie nastawia się na samą sprzedaż, lecz doradztwo i pomoc klientowi. Pasjonat SEO i twórca skutecznych strategii marketingowych. Od dziecka gra w siatkówkę plażową i halową.

Bartosz Robak

SXO Consultant

Z e-commerce związany od początku kariery zawodowej. Wierzy, że na handel należy patrzeć długoterminowo i odpowiedzialnie. Analityka oraz handel to nie tylko jego praca, ale także pasja. Wolny czas spędza grając w gry planszowe oraz komputerowe.

Grzegorz Jadczak

SXO Consultant

Michał w życiu zawodowym kieruje się łacińską maksymą Citius-Altius-Fortius. Sądzi, że wszystko co można policzyć, wyrazić liczbami, można również zoptymalizować. Nieustannie poszukuje przestrzeni do wspólnych biznesowych działań. Prywatnie miłośnik turystyki rowerowej oraz tata Mikołaja.

Michał Zimicki

SXO Consultant

Studentka zarządzania kreatywnego na Collegium DaVinci. W Semcore rozwija swoje pasje zdobywając doświadczenie w dziale wsparcia sprzedaży. W pracy łączy doświadczenie i wiedzę. Wyróżnia się kreatywnym podejściem do zadań. Prywatnie miłośniczka kryminałów oraz muzyki.

Patrycja Oczak

Prospecting Specialist

Student marketingu internetowego na Collegium Da Vinci w Poznaniu. Wokalista, który rozwija swoją karierę muzyczną. Ponadto interesuje się dziennikarstwem oraz mediami społecznościowymi

Bartosz Hołubowski

Prospecting Specialist

Studentka zarządzania kreatywnego na Collegium Da Vinci. W dziale wsparcia sprzedaży wykorzysta swoje umiejętności analityczne oraz dobrą organizację pracy. Uwielbia poszerzać swoje umiejętności, zdobywać wiedzę. Jej pasją jest czytanie książek, głównie reportaży i treści popularnonaukowych.

Wirginia Reizner

Prospecting Specialist

Studentka finansów i rachunkowości oraz informatyki. Interesuje się technologiami webowymi i różnymi nowinkami ze świata informatyki. Uwielbia gry, zarówno planszowe, jak i komputerowe.

Angelika Świacka

Prospecting Specialist

semcorelab

Made with heart from Semcore
Ideą SemcoreLAB jest tworzenie skutecznych technologii zwiększających Twoją sprzedaż w Internecie. To miejsce, które powstało, aby efektywnie zarządzać innowacją. Odkrywamy, testujemy i wdrażamy rozwiązania, które mają unikalne propozycje wartości
Data Science
User Experience
Internet of Things
Artificall Intelligence
Poznaj nas lepiej
Powiązane wpisy
Blog SEO/SEM/SXO