fbpx

Pomagamy firmom sprzedawać więcej w Internecie

Zaufali nam

Od ponad dekady mnożymy potencjał genialnych firm w Internecie.
Pozyskujemy dla nich ruch i zamieniamy go w konwersję.
Nasi Klienci
semcore proud
"Przy samej końcówce roku wzrosty sięgały aż 600%, co jest bardzo fajnym wynikiem i uważam, że jest to sukces."

Andrzej Baj

Dyrektor Marketingu i Rozwoju Proud Group
image
Dlaczego my?
Chcesz wiedzieć dlaczego warto z nami pracować? Jest to mix kilku rzeczy:

Wiemy, co jest skuteczne. Wypróbowaliśmy wszystkie rodzaje SEO w różnych branżach.

Wspieramy Cię na każdym etapie. Jesteśmy dodatkowym zespołem w Twojej firmie.

Działamy kompleksowo i konsekwentnie. SEO + UX = SXO, tego nie da się rozdzielić.

Jesteś naszym partnerem, nie klientem. Tworzymy bliskie relacje, oparte na transparentności i zaufaniu.

Nasz zespół
Naszą kluczową wartością są ludzie. Każdy z nas daje z siebie 200% dlatego osiągamy ponadprzeciętne wyniki. Poznaj nasz team!

CEO Semcore. Pełen energii lider. Dba o kluczowe procesy, kulturę organizacyjną i współpracę między wszystkimi zespołami w firmie. Niekwestionowany autorytet z obszaru sprzedaży, który efektywnie realizuje cele biznesowe. Członek rady programowej w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Pasjonat eCommerce i podejścia Customer Success.

Aleksander Cierniewski

CEO

Założyciel Semcore. Wulkan energii i pomysłów. Jego pasją jest zarządzanie innowacją oraz synergia marketingu i sprzedaży. Stworzy strategię promocji dla każdego sklepu internetowego. Zwolennik metody GTD oraz fanatyk efektywności pracy.

Marcin Stypuła

Owner

Ekspert z 10-letnim doświadczeniem w branży SEO. Pierwsze kroki stawiał jako freelancer tworząc jak i optymalizując serwisy www. Zawsze dostosowuje strategię SEO indywidualnie, przy czym korzysta z nieszablonowych rozwiązań, by zmaksymalizować skuteczność. Znajduje i optymalizuje elementy, które innym umykają. Prywatnie pasjonat sportu, szczególnie piłki nożnej.

Paweł Wołoszyn

Head of SEO

Wykładowca kilku wyższych uczelni m.in. Uniwersytetu Warszawskiego i Wyższej Szkoły Bankowej. Wie, jak rozwijać biznes od start-up’u po średniej wielkości przedsiębiorstwa. Skutecznie waliduje modele biznesowe, inkubuje nowe przedsięwzięcia i prowadzi akwizycję spółek.

Dariusz Piekarski

Strategic Manager

Manager z ponad 23-letnim doświadczeniem w zarządzaniu i rozwoju kanałów sprzedaży, zdobytym w dużych ogólnopolskich i międzynarodowych organizacjach. Był członkiem zespołów strategicznych odpowiadających za procesy łączenia spółek, w ramach procesów akwizycyjnych i zarządzania zmianą, a także współtworzył nowe struktury organizacyjne połączonych podmiotów.

Rafał Madera

Strategic Manager

Zawodowo związany z branżą SEO od 2011 roku. W Semcore odpowiada za realizację projektów dla kluczowych klientów oraz rozwój i koordynowanie pracy zespołu SEO. Jako osoba – racjonalista, ceniący porządek i dobrą organizację czasu, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Zwolennik aktywnego trybu życia. Wolne chwile spędza z rodziną.

Marcin Górecki-Panek

SXO Team Leader

Od 7 lat związany z marketingiem internetowym. Doświadczenie i wiedzę z zakresu SEO zdobył w jednym z największych e-commerców w Polsce. Czas wolny najchętniej spędza na sportowo, z dala od komputera. Największy relaks odnajduje w długich spacerach ze swoim psim kompanem.

Tomasz Dowchań

SXO Team Leader

Ukończył studia inżynierskie i magisterskie na Politechnice Wrocławskiej. Od zawsze interesuje się tematyką związaną z internetem i marketingiem. Hobbystycznie tworzy strony internetowe i programuje. Dzięki temu ma okazję poznawać od podstaw czynniki wpływające na SEO.

Olaf Przybylski

SXO Team Leader

W dziale SEO od ponad 2 lat. Zaczynał jako młodszy specjalista, a teraz opiekuje się kluczowymi klientami firmy. Jego ambicją jest ciągłe poszerzanie wiedzy i kompetencji we wszystkich możliwych obszarach. Nie zacznie pracy bez założonych słuchawek i ulubionej playlisty, a po godzinach będzie umilać czas sąsiadom grając na gitarze elektrycznej.

Mateusz Wilczewski

Senior SEO Specialist

Absolwentka Mediaworkingu, w Semcore odpowiedzialna za analizę i optymalizację stron pod kątem UX. Skutecznie pomaga we wdrażaniu rozwiązań poprawiających wrażenia użytkowników na stronach klientów. W wolnym czasie miłośniczka muzyki filmowej i gry na pianinie.

Agata Gontarz

SEO Specialist & Project Manager

W branży SEO zaczynała od obsługi klienta, ale najlepiej czuje się w dziale wykonawczym. W Semcore pomaga wdrażać działania na stronach klientów. Czas prywatny spędza z muzyką, tańcem i dobrą kawą.

Anna Bilińska

SEO Specialist & Project Manager

Student marketingu internetowego w Poznańskim Collegium Da Vinci. Przygodę z SEO na poważnie zaczął od praktyk w Semcore. Prywatnie fan technologii zwłaszcza Apple i PlayStation.

Damian Biechowiak

SEO Specialist

Działa w SEO od 2018 roku, nabywał swoje doświadczenie w agencjach marketingowych oraz podczas indywidualnej pracy z klientami. Jest miłośnikiem nowinek technologicznych, ale uwielbia również sport. Kocha przebywać wśród natury, a wieczory spędza na planszówkach. Wraz ze swoją dziewczyną odkrywa nowe restauracje i kompozycje smakowe.

Bartosz Hundt

SEO Specialist

Absolwentka poznańskiego UAMu, dla której język polski nie ma żadnych tajemnic. W Semcore czaruje słowem, tworząc treści idealnie dopasowane do potrzeb klienta. Prywatnie miłośniczka gór, książek, psychologii i jogi.

Justyna Chwiałkowska

Content Team Leader

Absolwentka kulturoznawstwa na UAM w Poznaniu. Z pisaniem związana już od dzieciństwa. Pierwsze powieści do szuflady pisała już w podstawówce, a obecnie tworzy treści unikalne. Po pracy przede wszystkim mama dwóch skarbów, a także miłośniczka długich spacerów.

Agata Lach

Content Coordinator

Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej ze specjalnością Marketing Online. Swoimi tekstami stara się jak najlepiej trafiać w potrzeby klientów. Prywatnie miłośnik książek, fabularnych gier komputerowych oraz entuzjasta muzyki zabsorbowany tworzeniem utworów, które trafiają w odmęty dysków twardych.

Michał Michalak

Content Coordinator

Absolwent historii, wykształcony przez poznański UAM. Od zawsze zafascynowany słowem pisanym i to z jego tworzeniem związał swoją karierę zawodową. W nielicznych wolnych chwilach stara się wyciszać podczas wędrówki po ukochanych przez siebie górskich szlakach.

Karol Sobczyk

SEO C Specialist

Zawodowo od kilku lat związany z copywritingiem i tematyką SEO. W wolnych chwilach realizuje się w swojej drugiej pasji – dziennikarstwie muzycznym. O zespołach i piosenkach pisze na blogu i opowiada podczas autorskiej audycji w poznańskim Radio Afera.

Witold Regulski

SEO C Specialist

Po 3 latach działania w dziale handlowym Semcore, gdzie zbudował dział wsparcia sprzedaży, postanowił spróbować swoich sił w dziale SEO. Wolne chwile spędza na jedzeniu, wędrówkach z elementami survivalu, grze na gitarze oraz pisaniu historii pod RPG. #TeamGóry

Michał Drozda

Junior SEO Specialist

Ekspertka od contentu. Po ponad 10 latach pracy nad planowaniem i tworzeniem treści UX oraz SEO zdecydowała rozwijać się w kolejnej dziedzinie. Przeszła do działu SEO i od kilku miesięcy skutecznie poprawia pozycje w Google swoich klientów, każdego dnia zdobywa coraz więcej wiedzy oraz doświadczenia. Niezmiennie zafascynowana marketingiem online.

Paulina Nijak

Junior SEO Specialist

Studentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. W Semcore wspiera dział pozycjonowania. Nieustannie poszerza swoja wiedzę z zakresu SEO, UX i szeroko pojętego eCommerce. W wolnym czasie tańczy swinga, praktykuje jogę i zdobywa nowe górskie szlaki.

Aleksandra Matysiewicz

Junior SEO Specialist

Absolwentka historii sztuki na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Przygodę z SEO rozpoczęła od copywritingu, a doświadczenie zdobywała w projektach e-commerce. Nieustannie poszerza wiedzę z zakresu szeroko pojętego marketingu. W wolnym czasie miłośniczka podróży, kultury japońskiej i sztuki - w każdym wydaniu.

Monika Kubik

Junior SEO Specialist

Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Uwielbienie do tworzenia angażujących tekstów realizuje już od kilku lat. W Semcore tworzy wysokiej jakości teksty dla klientów. Najlepiej pracuje mu się przy death i black metalu.

Michał Miksza

Google Ads Specialist

Marketer z ponad 10-letnią praktyką. Łączy swoje doświadczenia z branży IT i artystycznej z wiedzą o ekonomii i zarządzaniu. Absolwent kierunku Marketing i Nowe Media oraz student Master Business Administration.

Maciej Grad

Brand Manager

Marketer 360° z 10+ letnim doświadczeniem w międzynarodowym środowisku. Pasjonat zwinnych metod zarządzania. Zawsze zorientowany na najlepszy możliwy efekt do osiągnięcia. Absolwent zarządzania i marketingu oraz informatyki w biznesie Uniwersytetu Łódzkiego.

Marek Rychter

Growth Manager

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Pasjonatka content marketingu i marketingu internetowego. Nie ma dla niej zadań niemożliwych i nierealnych deadline’ów. Na co dzień w Semcore odpowiada za wizerunek firmy, komunikację oraz wysokiej jakości content. Prywatnie miłośniczka dobrej muzyki i malarstwa.

Maja Filipiak

Marketing Specialist

Przygodę z content marketingiem rozpoczął w 2017 roku. Następnie poszerzył spektrum zainteresowań o SEO. Tworzenie angażujących treści traktuje jako swoją pasję. Prywatnie fascynuje się psychologią zachowań konsumenckich oraz pozycjonowaniem stron. Wolne chwile spędza nad książką i serialem.

Krystian Fijał

Content Specialist

Absolwent Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Twórca multidyscyplinarny specjalizujący się w projektowaniu graficznym i ilustracji. Od ponad 15 lat współpracuje z najróżniejszymi klientami: agencjami reklamowymi i organizacjami pozarządowymi, studiami filmowymi i wydawnictwami, start-up’ami i instytucjami kultury.

Kasper Grubba

Graphic Designer

Absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu oraz Szkoły IT Coders Lab. Na co dzień tworzy skuteczne kampanie Google Ads, wykorzystując swoją wiedzę merytoryczną oraz doświadczenie. Każdą kampanię traktuje jak swoje rękodzieło. W wolnym czasie zajmuję się ceramiką oraz dziewiarstwem artystycznym.

Katarzyna Sworek

Google Ads Team Leader

W firmie niemal od początku istnienia. Człowiek orkiestra, który doradzi zarówno w wyborze odpowiedniego rozwiązania, jak i przypilnuje jego wdrożenia. Po drodze samodzielnie wykona także część prac realizacyjnych. Obecnie rozwija dział Customer Success Managementu.

Krzysztof Stępniak

Customer Success Team Leader

Z wykształcenia administratywista, z zamiłowania wolontariusz, z zawodu "ogrodnik sprzedaży", który nie obiecuje gruszek na wierzbie. Z uwagą wsłuchuje się w potrzeby klientów, aby móc przygotować dla nich skuteczne rozwiązania.

Damian Kaczmarek

Sales Team Leader

Absolwent Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. W codziennej pracy kompetencja, merytoryka i partnerstwo to jego ulubione epitety, którymi kieruje się również w życiu prywatnym. Aktywnie trenujący miłośnik sportów walki, kuchni rzemieślniczej i dobrej książki, który w wolnych chwilach poświęca uwagę swojemu wiecznie stęsknionym kotu o imieniu Rio.

Mateusz Blumenfeld

Sales Team Leader

Absolwentka socjologii, która ceni pracę z ludźmi. W Semcore jest odpowiedzialna za usprawnianie procesów realizacyjnych, organizację pracy biura, a także zasoby ludzkie. Wolne chwile spędza na jodze oraz poszerzaniu wiedzy na temat kociej natury.

Gabriela Smolarz-Śliwińska

HR Business Partner

Z wykształcenia psycholożka. W Semcore dba o funkcjonowanie biura. Zajmuje się dokumentacją, fakturami i codziennie obdarza wszystkich szczerym uśmiechem. Z zamiłowania złotniczka. Do jej pasji należy czytanie książek, uwielbia długie spacery z psem. Fanka FC Barcelony.

Kasia Ober

Office Manager

Od lat związana z administracją i zarządzaniem projektami w Polsce, Wielkiej Brytanii i Niderlandach. Ukończyła Zarządzanie i Marketing oraz podyplomowo Public Relations. Prywatnie Certyfikowana trenerka Edukacji Globalnej i fundraiser ze słabością do storytellingu oraz działań na rzecz Globalnego Południa w ramach prowadzonej fundacji.

Agnieszka Kuźma-Zywert

Administration Specialist

Specjalistka od zadań niemożliwych. W Semcore dba o sprawne funkcjonowanie biura, zaopatrzenie i obieg dokumentów. Prywatnie miłośniczka roślin, malowania akrylami i cyfrowego rysunku. W wolnych chwilach całą swoją uwagę poświęca swojemu psu - Maggie.

Jagoda Jędruch

Junior Office Assistant

Absolwentka zarządzania i nowoczesnego marketingu na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. W Semcore rozwija swoje doświadczenie w dziale Customer Success Managementu. Prywatnie pasjonatka mody, fotografii oraz tańca.

Agata Zglenicka

Senior Customer Success Spec.

Ukończyła studia na UAM-ie w Poznaniu, na kierunku Dialog i doradztwo społeczne. Ma doświadczenie w obszarze marketingu internetowego, jak i w pracy z klientem. Bardzo lubi to co robi. Na co dzień praktykuje jogę, jeździ rowerem, spędza czas aktywnie - blisko natury.

Marietta Porada

Customer Success Spec.

Praca z klientem towarzyszy mu od samego początku ścieżki zawodowej. Posiada bogate doświadczenie również w sprzedaży. Uważa, że empatia i szczerość to klucz do udanej relacji biznesowej. Prywatnie streamer i komentator wydarzeń e-sportowych.

Bartosz Drabik

Customer Success Spec.

Współpracę z klientami rozpoczął wcześnie - jeszcze przed ukończeniem 18-stego roku życia. Swoimi działaniami nie nastawia się na samą sprzedaż, lecz doradztwo i pomoc klientowi. Pasjonat SEO i twórca skutecznych strategii marketingowych. Od dziecka gra w siatkówkę plażową i halową.

Bartosz Robak

Strategic SXO Consultant

Ukończył studia na UAM w Poznaniu. Kilkanaście lat w sprzedaży to gwarant profesjonalnego podejścia do klienta, który może liczyć na jego pełne zaangażowanie. Specjalizuje się w branży e-commerce, a prywatnie jest dumnym ojcem Jasia.

Michał Boratyn

SXO Consultant

Z e-commerce związany od początku kariery zawodowej. Wierzy, że na handel należy patrzeć długoterminowo i odpowiedzialnie. Analityka oraz handel to nie tylko jego praca, ale także pasja. Wolny czas spędza grając w gry planszowe oraz komputerowe.

Grzegorz Jadczak

SXO Consultant

Michał w życiu zawodowym kieruje się łacińską maksymą Citius-Altius-Fortius. Sądzi, że wszystko co można policzyć, wyrazić liczbami, można również zoptymalizować. Nieustannie poszukuje przestrzeni do wspólnych biznesowych działań. Prywatnie miłośnik turystyki rowerowej oraz tata Mikołaja.

Michał Zimicki

SXO Consultant

Od 2017 roku związany ze sprzedażą B2B. Studiował na Politechnice i Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Entuzjasta prostej, konkretnej i merytorycznej komunikacji. Optymista skupiony na rozwijaniu sprzedaży w oparciu o procesy. Na co dzień pasjonat kawy speciality, górskich wypadów, szachów, podcastów oraz książek.

Michał Madej

SXO Consultant

Od 6 lat w pełni realizuje się w sprzedaży doradczej B2B, zarówno bezpośredniej, jak i online. W pracy cechuje go duża otwartość oraz łatwość nawiązywania kontaktów z naciskiem na budowanie długotrwałych relacji biznesowych. Prywatnie, szczęśliwy opiekun buldogów francuskich o imionach Capo i Fado, działacz charytatywny i miłośnik podróży.

Bartosz Doroz

SXO Consultant

Absolwentka kognitywistyki i zarządzania kreatywnego. Jej motywacją są ludzie i pozytywna energia od nich bijąca. W pracy lubi słuchać innych i szukać kreatywnych rozwiązań, które pozwolą na osiąganie zakładanych celów. Prywatnie miłośniczka długich wędrówek po lasach i górach oraz nocnych obserwacji gwiezdnego nieba.

Marta Dzikowska

Prospecting Team Leader

Studentka zarządzania kreatywnego na Collegium DaVinci. W Semcore rozwija swoje pasje zdobywając doświadczenie w dziale wsparcia sprzedaży. W pracy łączy doświadczenie i wiedzę. Wyróżnia się kreatywnym podejściem do zadań. Prywatnie miłośniczka kryminałów oraz muzyki.

Patrycja Oczak

Senior Prospecting Specialist

Studentka zarządzania kreatywnego na Collegium Da Vinci. W dziale wsparcia sprzedaży wykorzysta swoje umiejętności analityczne oraz dobrą organizację pracy. Uwielbia poszerzać swoje umiejętności, zdobywać wiedzę. Jej pasją jest czytanie książek, głównie reportaży i treści popularnonaukowych.

Wirginia Reizner

Prospecting Specialist

Studentka Nowych Mediów w Komunikacji na UAM. W Semcore rozwija swoje umiejętności w dziale wsparcia sprzedaży. Uwielbia pracować z ludźmi, którzy są dla niej inspiracją i motywacją do działania. Jej pasją jest taniec współczesny, któremu chętnie poświęca wolny czas.

Marta Rzepecka

Prospecting Specialist

Posiada ponad 7- letnie doświadczenie w pracy z klientem. Budowanie długotrwałych relacji opartych na zaufaniu i wsparciu to dla niego codzienność. W życiu prywatnym od zawsze związany z piłką nożna, czynny trener i zawodnik. Fan kryminałów i ubogiego żartu.

Mikołaj Wicberger

Prospecting Specialist

semcorelab

Made with heart from Semcore
Ideą SemcoreLAB jest tworzenie skutecznych technologii zwiększających Twoją sprzedaż w Internecie. To miejsce, które powstało, aby efektywnie zarządzać innowacją. Odkrywamy, testujemy i wdrażamy rozwiązania, które mają unikalne propozycje wartości
Data Science
User Experience
Internet of Things
Artificall Intelligence
Poznaj nas lepiej
Powiązane wpisy
Blog SEO/SEM/SXO