fbpx

Pomagamy firmom sprzedawać więcej w Internecie

Zaufali nam

Od ponad dekady mnożymy potencjał genialnych firm w Internecie.
Pozyskujemy dla nich ruch i zamieniamy go w konwersję.
Nasi Klienci
semcore proud
"Przy samej końcówce roku wzrosty sięgały aż 600%, co jest bardzo fajnym wynikiem i uważam, że jest to sukces."

Andrzej Baj

Dyrektor Marketingu i Rozwoju Proud Group
image
Dlaczego my?
Chcesz wiedzieć dlaczego warto z nami pracować? Jest to mix kilku rzeczy:

Wiemy, co jest skuteczne. Wypróbowaliśmy wszystkie rodzaje SEO w różnych branżach.

Wspieramy Cię na każdym etapie. Jesteśmy dodatkowym zespołem w Twojej firmie.

Działamy kompleksowo i konsekwentnie. SEO + UX = SXO, tego nie da się rozdzielić.

Jesteś naszym partnerem, nie klientem. Tworzymy bliskie relacje, oparte na transparentności i zaufaniu.

Nasz zespół
Naszą kluczową wartością są ludzie. Każdy z nas daje z siebie 200% dlatego osiągamy ponadprzeciętne wyniki. Poznaj nasz team!

W Semcore od początku istnienia. Nasz autorytet z obszaru sprzedaży. Pełen energii lider, który zawsze chce wygrywać. Taką postawą "zaraża" też innych. Zbudował jeden z topowych działów handlowych w branży. Wszystkie te cechy doprowadziły go do funkcji Prezesa Zarządu.

Aleksander Cierniewski

CEO

Założyciel Semcore. Wulkan energii i pomysłów. Jego pasją jest zarządzanie innowacją oraz synergia marketingu i sprzedaży. Stworzy strategię promocji dla każdego sklepu internetowego. Zwolennik metody GTD oraz fanatyk efektywności pracy.

Marcin Stypuła

Owner

Pasjonatka marketingu w wyszukiwarkach z ponad 7 letnim doświadczeniem zdobytym na rynkach międzynarodowych. Nieustannie poszukująca lepszych, bardziej efektywnych rozwiązań. Studiowała informatykę i ekonometrię oraz informatykę w zarządzaniu w krakowskim AGH. Prywatnie miłośniczka natury.

Karolina Ruchlewicz

Head of SEO

Absolwent Politechniki Rzeszowskiej na wydziale Elektrotechniki i Informatyki. Doświadczenie w SEO zdobywał jako freelancer, tworząc jak i optymalizując serwisy www. Prywatnie pasjonat sportu, szczególnie piłki nożnej.

Paweł Wołoszyn

SEO Expert

Pasjonat web designu i marketingu internetowego. W SEO stawia na drobiazgową optymalizację ze szczególnym zamiłowaniem do kwestii technicznych. Po godzinach poznaje kolejne technologie webowe oraz gra na perkusji w punkowej kapeli.

Marek Foltański

SEO Expert

Absolwent dziennikarstwa na UAM w Poznaniu, gdzie ukończył specjalizację z marketingu online. Na co dzień odpowiada za prowadzenie oraz optymalizowanie kampanii GoogleAds, wspiera także dział SEO. Po godzinach umila czas sąsiadom grając na gitarze elektrycznej.

Mateusz Wilczewski

SEO Specialist

Ukończył dziennikarstwo na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Obecnie studiuje mediaworking na Collegium Da Vinci w Poznaniu. W Semcore specjalizuje się w tworzeniu kompleksowych raportów i planowaniem contentu. Pasjonat SXO. Prywatnie fan e-sportu oraz dobrej yerby.

Mateusz Stanisławczyk

SEO Specialist

Z wykształcenia informatyk, który od kilku lat związany jest z branżą SEO. Na co dzień zajmuje się analizą stron klientów oraz ich optymalizacją. Z zamiłowania motocyklista oraz entuzjasta różnego rodzaju sportów.

Arkadiusz Gadziński

SEO Specialist

Ukończył zarządzanie, jego pasją od zawsze była informatyka. Samodzielnie szkolił się w tym zakresie, aby po pewnym czasie zacząć przygodę z SEO. W Semcore wykorzystuje zdobytą wiedzę i rozwija swoje umiejętności. Pochodzi z Ukrainy, od kilku lat mieszka w Polsce.

Ivan Vierin

SEO Specialist

Absolwentka Mediaworkingu, w Semcore odpowiedzialna za analizę i optymalizację stron pod kątem UX. Skutecznie pomaga we wdrażaniu rozwiązań poprawiających wrażenia użytkowników na stronach klientów. W wolnym czasie miłośniczka muzyki filmowej i gry na pianinie.

Agata Gontarz

SEO Specialist

Student marketingu internetowego w Poznańskim Collegium Da Vinci. Przygodę z SEO na poważnie zaczął od praktyk w Semcore. Prywatnie fan technologii zwłaszcza Apple i PlayStation.

Damian Biechowiak

SEO Specialist

Absolwentka poznańskiego UAMu, dla której język polski nie ma żadnych tajemnic. W Semcore czaruje słowem, tworząc treści idealnie dopasowane do potrzeb klienta. Prywatnie miłośniczka gór, książek, psychologii i jogi.

Justyna Chwiałkowska

SEO C Specialist

Absolwentka kulturoznawstwa na UAM w Poznaniu. Z pisaniem związana już od dzieciństwa. Pierwsze powieści do szuflady pisała już w podstawówce, a obecnie tworzy treści unikalne. Po pracy przede wszystkim mama dwóch skarbów, a także miłośniczka długich spacerów.

Agata Lach

SEO C Specialist

Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Uwielbienie do tworzenia angażujących tekstów realizuje już od kilku lat. W Semcore tworzy wysokiej jakości teksty dla klientów. Najlepiej pracuje mu się przy death i black metalu.

Michał Miksza

SEO C Specialist

Ukończyła filologię polską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza, specjalizacja: edytorstwo. Jeśli w danym momencie nie śpi, to czyta albo pisze. Niezmiennie zafascynowana zagadnieniami związanymi z pozycjonowaniem, marketingiem online i budowaniem wizerunku marki.

Paulina Nijak

SEO C Specialist

Student zarządzania na Małopolskiej Wyższej Szkole Ekonomicznej. Interesuje się marketingiem internetowym z naciskiem na SEO i to właśnie związane z tym tematy najbardziej lubi tworzyć treści. Pisanie to dla niego pasja. Ceni dobrą książkę i wartościowy podcast.

Krystian Fijał

SEO C Specialist

Absolwent historii, wykształcony przez poznański UAM. Od zawsze zafascynowany słowem pisanym i to z jego tworzeniem związał swoją karierę zawodową. W nielicznych wolnych chwilach stara się wyciszać podczas wędrówki po ukochanych przez siebie górskich szlakach.

Karol Sobczyk

SEO C Specialist

Zawodowo od kilku lat związany z copywritingiem i tematyką SEO. W wolnych chwilach realizuje się w swojej drugiej pasji – dziennikarstwie muzycznym. O zespołach i piosenkach pisze na blogu i opowiada podczas autorskiej audycji w poznańskim Radio Afera.

Witold Regulski

SEO C Specialist

Specjalistka z wieloletnim stażem. Zajmuje się tworzeniem kampanii Google Ads, które przynoszą najlepsze efekty. Dostosowuje parametry reklam tak aby zwiększać konwersję i sprzedaż klientów Semcore z branży e-commerce. Uwielbia jazdę na rowerze, piłkę nożną. Relaksuje się też podczas gry na gitarze i przy dobrej książce. Jej największym hobby jest gra w pokera.

Marta Machura

Google Ads Ekspert

W firmie niemal od początku istnienia. Człowiek orkiestra, który doradzi zarówno w wyborze odpowiedniego rozwiązania, jak i przypilnuje jego wdrożenia. Po drodze samodzielnie wykona także część prac realizacyjnych. Obecnie rozwija dział Customer Success Managementu.

Krzysztof Stępniak

Customer Success Manager

Pasjonat e-commerce i marketingu internetowego. Wspiera klientów w osiąganiu wyższych poziomów sprzedaży w internecie, dzięki ich wysłuchaniu i wdrożeniu rozwiązań przynoszących zyski. Po godzinach trener narciarstwa alpejskiego i inline alpine.

Paweł Janecki

SXO Team Leader

Z wykształcenia administratywista, z zamiłowania wolontariusz, z zawodu "ogrodnik sprzedaży", który nie obiecuje gruszek na wierzbie. Z uwagą wsłuchuje się w potrzeby klientów, aby móc przygotować dla nich skuteczne rozwiązania.

Damian Kaczmarek

SXO Team Leader

Fascynuje ją wspieranie biznesu w realizacji celów dzięki odpowiednim ludziom, których z pasją pozyskuje do organizacji, a następnie dba o ich satysfakcję poprzez budowanie angażującego środowiska pracy. Zakręcona na punkcie weganizmu, czytania książek, kotów i jogi.

Karolina Turostowska

HR Business Partner

Absolwentka socjologii, która ceni pracę z ludźmi. W Semcore jest odpowiedzialna za usprawnianie procesów realizacyjnych, organizację pracy biura, a także zasoby ludzkie. Wolne chwile spędza na jodze oraz poszerzaniu wiedzy na temat kociej natury.

Gabriela Smolarz-Śliwińska

Executive Manager

Z wykształcenia psycholożka. W Semcore dba o funkcjonowanie biura. Zajmuje się dokumentacją, fakturami i codziennie obdarza wszystkich szczerym uśmiechem. Z zamiłowania złotniczka. Do jej pasji należy czytanie książek, uwielbia długie spacery z psem. Fanka FC Barcelony.

Kasia Ober

Office Manager

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, pedagożka. Od początku kariery związana z administracją i kadrami. Prywatnie specjalistka od zadań specjalnych i niemożliwych. Żona, matka, pasjonatka aranżacji wnętrz, która nie znosi nudy.

Agata Bajerlein

Administration Specialist

Zaczynała jako praktykantka, ale została z nami na dłużej. Teraz współtworzy dział marketingu i administracji. Miłośniczka zwierząt i podróży.

Maja Filipiak

Marketing Specialist

Absolwentka zarządzania i nowoczesnego marketingu na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. W Semcore rozwija swoje doświadczenie w dziale Customer Success Managementu. Prywatnie pasjonatka mody, fotografii oraz tańca.

Agata Zglenicka

Customer Success Spec.

Absolwentka filozofii UAM w Poznaniu, specjalność komunikacja społeczna. W obsłudze klienta pracuje od 7 lat. Jej ogromne doświadczenie umożliwia kompleksowe wsparcie klientów biznesowych Semcore. Prywatnie interesuje się astrofizyką i kosmologią, jest fanką nowych technologii, a od 17 lat kibicuje Chelsea F.C.

Sandra Bednarczyk

Customer Success Spec.

Ukończyła studia na UAM-ie w Poznaniu, na kierunku Dialog i doradztwo społeczne. Ma doświadczenie w obszarze marketingu internetowego, jak i w pracy z klientem. Bardzo lubi to co robi. Na co dzień praktykuje jogę, jeździ rowerem, spędza czas aktywnie - blisko natury.

Marietta Klimczak

Customer Success Spec.

Ukończył studia na UAM w Poznaniu. Kilkanaście lat w sprzedaży to gwarant profesjonalnego podejścia do klienta, który może liczyć na jego pełne zaangażowanie. Specjalizuje się w branży e-commerce, a prywatnie jest dumnym ojcem Jasia.

Michał Boratyn

SXO Consultant

Współpracę z klientami rozpoczął wcześnie - jeszcze przed ukończeniem 18-stego roku życia. Swoimi działaniami nie nastawia się na samą sprzedaż, lecz doradztwo i pomoc klientowi. Od dziecka gra w siatkówkę plażową i halową.

Bartosz Robak

SXO Consultant

Z e-commerce związany od początku kariery zawodowej. Wierzy, że na handel należy patrzeć długoterminowo i odpowiedzialnie. Analityka oraz handel to nie tylko jego praca, ale także pasja. Wolny czas spędza grając w gry planszowe oraz komputerowe.

Grzegorz Jadczak

SXO Consultant

W Semcore już od kilku lat zajmuje się wsparciem sprzedaży poprzez efektywne kampanie cold mailingowe, a od roku, już jako kierownik działu, szkoli też studentów w ramach praktyk. Prywatnie uwielbia wędrowanie z elementami survivalu, gra na gitarze i śpiewa. #TeamGóry

Michał Drozda

Prospecting Specialist

Studentka zarządzania kreatywnego na Collegium DaVinci. W Semcore rozwija swoje pasje zdobywając doświadczenie w dziale wsparcia sprzedaży. W pracy łączy doświadczenie i wiedzę. Wyróżnia się kreatywnym podejściem do zadań. Prywatnie miłośniczka kryminałów oraz muzyki.

Patrycja Oczak

Prospecting Specialist

Studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej (specjalność Marketing Online). Interesuje ją szeroko pojęty marketing internetowy i polityczny. Wolny czas spędza zwykle aktywnie. Miłośniczka gotowania i mocnego, emocjonującego kina.

Barbara Dyrka

Prospecting Specialist

semcorelab

Made with heart from Semcore
Ideą SemcoreLAB jest tworzenie skutecznych technologii zwiększających Twoją sprzedaż w Internecie. To miejsce, które powstało, aby efektywnie zarządzać innowacją. Odkrywamy, testujemy i wdrażamy rozwiązania, które mają unikalne propozycje wartości
Data Science
User Experience
Internet of Things
Artificall Intelligence
Poznaj nas lepiej
Powiązane wpisy
Blog SEO/SEM/SXO