fbpx

Pomagamy firmom sprzedawać więcej w Internecie

Zaufali nam

Od ponad dekady mnożymy potencjał genialnych firm w Internecie.
Pozyskujemy dla nich ruch i zamieniamy go w konwersję.
Nasi Klienci
semcore proud
"Przy samej końcówce roku wzrosty sięgały aż 600%, co jest bardzo fajnym wynikiem i uważam, że jest to sukces."

Andrzej Baj

Dyrektor Marketingu i Rozwoju Proud Group
image
Dlaczego my?
Chcesz wiedzieć dlaczego warto z nami pracować? Jest to mix kilku rzeczy:

Wiemy, co jest skuteczne. Wypróbowaliśmy wszystkie rodzaje SEO w różnych branżach.

Wspieramy Cię na każdym etapie. Jesteśmy dodatkowym zespołem w Twojej firmie.

Działamy kompleksowo i konsekwentnie. SEO + UX = SXO, tego nie da się rozdzielić.

Jesteś naszym partnerem, nie klientem. Tworzymy bliskie relacje, oparte na transparentności i zaufaniu.

Nasz zespół
Naszą kluczową wartością są ludzie. Każdy z nas daje z siebie 200% dlatego osiągamy ponadprzeciętne wyniki. Poznaj nasz team!

W Semcore od początku istnienia. Nasz autorytet z obszaru sprzedaży. Pełen energii lider, który zawsze chce wygrywać. Taką postawą "zaraża" też innych. Zbudował jeden z topowych działów handlowych w branży. Wszystkie te cechy doprowadziły go do funkcji Prezesa Zarządu.

Aleksander Cierniewski

CEO

Założyciel Semcore. Wulkan energii i pomysłów. Jego pasją jest zarządzanie innowacją oraz synergia marketingu i sprzedaży. Stworzy strategię promocji dla każdego sklepu internetowego. Zwolennik metody GTD oraz fanatyk efektywności pracy.

Marcin Stypuła

Owner

Pasjonatka marketingu w wyszukiwarkach z ponad 7 letnim doświadczeniem zdobytym na rynkach międzynarodowych. Nieustannie poszukująca lepszych, bardziej efektywnych rozwiązań. Studiowała informatykę i ekonometrię oraz informatykę w zarządzaniu w krakowskim AGH. Prywatnie miłośniczka natury.

Karolina Ruchlewicz

Head of SEO

Absolwent Politechniki Rzeszowskiej na wydziale Elektrotechniki i Informatyki. Doświadczenie w SEO zdobywał jako freelancer, tworząc jak i optymalizując serwisy www. Prywatnie pasjonat sportu, szczególnie piłki nożnej.

Paweł Wołoszyn

SEO Expert

Pasjonat web designu i marketingu internetowego. W SEO stawia na drobiazgową optymalizację ze szczególnym zamiłowaniem do kwestii technicznych. Po godzinach poznaje kolejne technologie webowe oraz gra na perkusji w punkowej kapeli.

Marek Foltański

SEO Expert

Od 7 lat związany z marketingiem internetowym. Doświadczenie i wiedzę z zakresu SEO zdobył w jednym z największych e-commerców w Polsce. Czas wolny najchętniej spędza na sportowo, z dala od komputera. Największy relaks odnajduje w długich spacerach ze swoim psim kompanem.

Tomasz Dowchań

SEO Expert

W dziale SEO od ponad 2 lat. Zaczynał jako młodszy specjalista, a teraz opiekuje się kluczowymi klientami firmy. Jego ambicją jest ciągłe poszerzanie wiedzy i kompetencji we wszystkich możliwych obszarach. Nie zacznie pracy bez założonych słuchawek i ulubionej playlisty, a po godzinach będzie umilać czas sąsiadom grając na gitarze elektrycznej.

Mateusz Wilczewski

SEO Specialist

Ukończył zarządzanie, jego pasją od zawsze była informatyka. Samodzielnie szkolił się w tym zakresie, aby po pewnym czasie zacząć przygodę z SEO. W Semcore wykorzystuje zdobytą wiedzę i rozwija swoje umiejętności. Pochodzi z Ukrainy, od kilku lat mieszka w Polsce.

Ivan Vierin

SEO Specialist

Absolwentka Mediaworkingu, w Semcore odpowiedzialna za analizę i optymalizację stron pod kątem UX. Skutecznie pomaga we wdrażaniu rozwiązań poprawiających wrażenia użytkowników na stronach klientów. W wolnym czasie miłośniczka muzyki filmowej i gry na pianinie.

Agata Gontarz

SEO Specialist

Student marketingu internetowego w Poznańskim Collegium Da Vinci. Przygodę z SEO na poważnie zaczął od praktyk w Semcore. Prywatnie fan technologii zwłaszcza Apple i PlayStation.

Damian Biechowiak

SEO Specialist

Absolwentka poznańskiego UAMu, dla której język polski nie ma żadnych tajemnic. W Semcore czaruje słowem, tworząc treści idealnie dopasowane do potrzeb klienta. Prywatnie miłośniczka gór, książek, psychologii i jogi.

Justyna Chwiałkowska

SEO C Specialist

Absolwentka kulturoznawstwa na UAM w Poznaniu. Z pisaniem związana już od dzieciństwa. Pierwsze powieści do szuflady pisała już w podstawówce, a obecnie tworzy treści unikalne. Po pracy przede wszystkim mama dwóch skarbów, a także miłośniczka długich spacerów.

Agata Lach

SEO C Specialist

Ukończyła filologię polską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza, specjalizacja: edytorstwo. Jeśli w danym momencie nie śpi, to czyta albo pisze. Niezmiennie zafascynowana zagadnieniami związanymi z pozycjonowaniem, marketingiem online i budowaniem wizerunku marki.

Paulina Nijak

SEO C Specialist

Student zarządzania na Małopolskiej Wyższej Szkole Ekonomicznej. Interesuje się marketingiem internetowym z naciskiem na SEO i to właśnie związane z tym tematy najbardziej lubi tworzyć treści. Pisanie to dla niego pasja. Ceni dobrą książkę i wartościowy podcast.

Krystian Fijał

SEO C Specialist

Absolwent historii, wykształcony przez poznański UAM. Od zawsze zafascynowany słowem pisanym i to z jego tworzeniem związał swoją karierę zawodową. W nielicznych wolnych chwilach stara się wyciszać podczas wędrówki po ukochanych przez siebie górskich szlakach.

Karol Sobczyk

SEO C Specialist

Zawodowo od kilku lat związany z copywritingiem i tematyką SEO. W wolnych chwilach realizuje się w swojej drugiej pasji – dziennikarstwie muzycznym. O zespołach i piosenkach pisze na blogu i opowiada podczas autorskiej audycji w poznańskim Radio Afera.

Witold Regulski

SEO C Specialist

Od kiedy pamięta uwielbia oglądać filmy i czytać książki. Stąd zrodził się pomysł, by samemu zacząć tworzyć za pomocą pióra. Wywoływanie wrażenia na odbiorcy treści to jego największa pasja.

Przemysław Kowalik

SEO C Specialist

W branży SEO zaczynała od obsługi klienta, ale najlepiej czuje się w dziale wykonawczym. W Semcore pomaga wdrażać działania na stronach klientów. Czas prywatny spędza z muzyką, tańcem i dobrą kawą.

Anna Bilińska

Junior SEO Specialist

Działa w SEO od 2018 roku, nabywał swoje doświadczenie w agencjach marketingowych oraz podczas indywidualnej pracy z klientami. Jest miłośnikiem nowinek technologicznych, ale uwielbia również sport. Kocha przebywać wśród natury, a wieczory spędza na planszówkach. Wraz ze swoją dziewczyną odkrywa nowe restauracje i kompozycje smakowe.

Bartosz Hundt

Junior SEO Specialist

Po 3 latach działania w dziale handlowym Semcore, gdzie zbudował dział wsparcia sprzedaży, postanowił spróbować swoich sił w dziale SEO. Wolne chwile spędza na jedzeniu, wędrówkach z elementami survivalu, grze na gitarze oraz pisaniu historii pod RPG. #TeamGóry

Michał Drozda

Junior SEO Specialist

Marketer z ponad 10-letnią praktyką. Łączy swoje doświadczenia z branży IT i artystycznej z wiedzą o ekonomii i zarządzaniu. Absolwent kierunku Marketing i Nowe Media oraz student Master Business Administration.

Maciej Grad

Brand Manager

Marketer 360° z 10+ letnim doświadczeniem w międzynarodowym środowisku. Pasjonat zwinnych metod zarządzania. Zawsze zorientowany na najlepszy możliwy efekt do osiągnięcia. Absolwent zarządzania i marketingu oraz informatyki w biznesie Uniwersytetu Łódzkiego.

Marek Rychter

Growth Manager

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Na co dzień w Semcore odpowiada za wizerunek firmy, nawiązywanie współprac i komunikację. Prywatnie miłośniczka jazdy konnej, dobrej muzyki i rysunku.

Maja Filipiak

Marketing Specialist

Specjalistka z wieloletnim stażem. Zajmuje się tworzeniem kampanii Google Ads, które przynoszą najlepsze efekty. Dostosowuje parametry reklam tak aby zwiększać konwersję i sprzedaż klientów Semcore z branży e-commerce. Uwielbia jazdę na rowerze, piłkę nożną. Relaksuje się też podczas gry na gitarze i przy dobrej książce. Jej największym hobby jest gra w pokera.

Marta Machura

Google Ads Ekspert

Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Uwielbienie do tworzenia angażujących tekstów realizuje już od kilku lat. W Semcore tworzy wysokiej jakości teksty dla klientów. Najlepiej pracuje mu się przy death i black metalu.

Michał Miksza

Google Ads Specialist

W firmie niemal od początku istnienia. Człowiek orkiestra, który doradzi zarówno w wyborze odpowiedniego rozwiązania, jak i przypilnuje jego wdrożenia. Po drodze samodzielnie wykona także część prac realizacyjnych. Obecnie rozwija dział Customer Success Managementu.

Krzysztof Stępniak

Customer Success Manager

Pasjonat e-commerce i marketingu internetowego. Wspiera klientów w osiąganiu wyższych poziomów sprzedaży w internecie, dzięki ich wysłuchaniu i wdrożeniu rozwiązań przynoszących zyski. Po godzinach trener narciarstwa alpejskiego i inline alpine.

Paweł Janecki

SXO Team Leader

Z wykształcenia administratywista, z zamiłowania wolontariusz, z zawodu "ogrodnik sprzedaży", który nie obiecuje gruszek na wierzbie. Z uwagą wsłuchuje się w potrzeby klientów, aby móc przygotować dla nich skuteczne rozwiązania.

Damian Kaczmarek

SXO Team Leader

Absolwentka socjologii, która ceni pracę z ludźmi. W Semcore jest odpowiedzialna za usprawnianie procesów realizacyjnych, organizację pracy biura, a także zasoby ludzkie. Wolne chwile spędza na jodze oraz poszerzaniu wiedzy na temat kociej natury.

Gabriela Smolarz-Śliwińska

Executive Manager

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, pedagożka. Od początku kariery związana z administracją i kadrami. Prywatnie specjalistka od zadań specjalnych i niemożliwych. Żona, matka, pasjonatka aranżacji wnętrz, która nie znosi nudy.

Agata Bajerlein

Administration Specialist

Z wykształcenia psycholożka. W Semcore dba o funkcjonowanie biura. Zajmuje się dokumentacją, fakturami i codziennie obdarza wszystkich szczerym uśmiechem. Z zamiłowania złotniczka. Do jej pasji należy czytanie książek, uwielbia długie spacery z psem. Fanka FC Barcelony.

Kasia Ober

Office Manager

Absolwentka zarządzania i nowoczesnego marketingu na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. W Semcore rozwija swoje doświadczenie w dziale Customer Success Managementu. Prywatnie pasjonatka mody, fotografii oraz tańca.

Agata Zglenicka

Customer Success Spec.

Absolwentka filozofii UAM w Poznaniu, specjalność komunikacja społeczna. W obsłudze klienta pracuje od 7 lat. Jej ogromne doświadczenie umożliwia kompleksowe wsparcie klientów biznesowych Semcore. Prywatnie interesuje się astrofizyką i kosmologią, jest fanką nowych technologii, a od 17 lat kibicuje Chelsea F.C.

Sandra Bednarczyk

Customer Success Spec.

Ukończyła studia na UAM-ie w Poznaniu, na kierunku Dialog i doradztwo społeczne. Ma doświadczenie w obszarze marketingu internetowego, jak i w pracy z klientem. Bardzo lubi to co robi. Na co dzień praktykuje jogę, jeździ rowerem, spędza czas aktywnie - blisko natury.

Marietta Porada

Customer Success Spec.

Ukończył studia na UAM w Poznaniu. Kilkanaście lat w sprzedaży to gwarant profesjonalnego podejścia do klienta, który może liczyć na jego pełne zaangażowanie. Specjalizuje się w branży e-commerce, a prywatnie jest dumnym ojcem Jasia.

Michał Boratyn

SXO Consultant

Współpracę z klientami rozpoczął wcześnie - jeszcze przed ukończeniem 18-stego roku życia. Swoimi działaniami nie nastawia się na samą sprzedaż, lecz doradztwo i pomoc klientowi. Od dziecka gra w siatkówkę plażową i halową.

Bartosz Robak

SXO Consultant

Z e-commerce związany od początku kariery zawodowej. Wierzy, że na handel należy patrzeć długoterminowo i odpowiedzialnie. Analityka oraz handel to nie tylko jego praca, ale także pasja. Wolny czas spędza grając w gry planszowe oraz komputerowe.

Grzegorz Jadczak

SXO Consultant

Studentka zarządzania kreatywnego na Collegium DaVinci. W Semcore rozwija swoje pasje zdobywając doświadczenie w dziale wsparcia sprzedaży. W pracy łączy doświadczenie i wiedzę. Wyróżnia się kreatywnym podejściem do zadań. Prywatnie miłośniczka kryminałów oraz muzyki.

Patrycja Oczak

Prospecting Specialist

Studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej (specjalność Marketing Online). Interesuje ją szeroko pojęty marketing internetowy i polityczny. Wolny czas spędza zwykle aktywnie. Miłośniczka gotowania i mocnego, emocjonującego kina.

Barbara Dyrka

Prospecting Specialist

Student marketingu internetowego na Collegium Da Vinci w Poznaniu. Wokalista, który rozwija swoją karierę muzyczną. Ponadto interesuje się dziennikarstwem oraz mediami społecznościowymi

Bartosz Hołubowski

Prospecting Specialist

Studentka zarządzania kreatywnego na Collegium Da Vinci. W dziale wsparcia sprzedaży wykorzysta swoje umiejętności analityczne oraz dobrą organizację pracy. Uwielbia poszerzać swoje umiejętności, zdobywać wiedzę. Jej pasją jest czytanie książek, głównie reportaży i treści popularnonaukowych.

Wirginia Reizner

Prospecting Specialist

Studentka finansów i rachunkowości oraz informatyki. Interesuje się technologiami webowymi i różnymi nowinkami ze świata informatyki. Uwielbia gry, zarówno planszowe, jak i komputerowe.

Angelika Świacka

Prospecting Specialist

semcorelab

Made with heart from Semcore
Ideą SemcoreLAB jest tworzenie skutecznych technologii zwiększających Twoją sprzedaż w Internecie. To miejsce, które powstało, aby efektywnie zarządzać innowacją. Odkrywamy, testujemy i wdrażamy rozwiązania, które mają unikalne propozycje wartości
Data Science
User Experience
Internet of Things
Artificall Intelligence
Poznaj nas lepiej
Powiązane wpisy
Blog SEO/SEM/SXO