fbpx

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Bądźmy w kontakcie!

Zaufali nam
Poznaj firmy, dla których wygenerowaliśmy już wartość
Opinie Klientów
Zobacz, co mówią o nas Klienci
Regularną współpracę w zakresie SEO rozpoczęliśmy we wrześniu 2021 roku. Z perspektywy tych kilku lat decyzję o wyborze Semcore oceniamy jednoznacznie pozytywnie. Eksperci agencji zalecili m.in. rozbudowę naszego serwisu o nowe strony i przygotowali ich opisy, dzięki czemu staliśmy się bardziej widoczni na istotne frazy branżowe. Zajmujące się naszą stroną osoby trzymają rękę na pulsie i szybko reagują na wszelkie zdarzenia mogące negatywnie wpłynąć na jej wyniki. Czujemy się dobrze zaopiekowani i mamy przekonanie, że nasza witryna jest w dobrych rękach.
Wszystkie dotychczas wyznaczone cele zostały zrealizowane w 100%, a nasza pozycja w wyszukiwaniach jest coraz lepsza, z rekordowymi wynikami widoczności na poziomie TOP3. To najlepiej świadczy o Semcore i naszym zadowoleniu z ich wieloletniej pracy na rzecz naszego serwisu. Agencję charakteryzuje przede wszystkim doskonałe zrozumienie potrzeb biznesowych oraz planowanie konkretnych i kompleksowych działań, wpływających nie tylko na same pozycje pod frazami, ale także ich przełożenie na wskaźniki finansowe.
Podstawą owocnej pracy SEO była zaangażowanie, regularne raportowanie i ciągła analiza wyników.
Elastyczna współpraca i wysokie zaangażowanie (nie bali się trudnej branży).
Możemy ocenić współpracę z Semcore jako doskonałą. Cenimy ich za dostarczanie nam wielu konkretnych i szczegółowych analiz, które natychmiast wdrażaliśmy w praktyce.
FAQ
Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące przebiegu naszych konsultacji.

Czy wiążemy się długą umową?

Nie zatrzymujemy Cię zapisami w umowie, tylko jakością naszych usług. Wychodzimy z założenia, że to Twoje zadowolenie determinuje długość kontraktu, a nie jego zapisy. Umowę możemy podpisać na czas nieokreślony, 6 miesięcy lub 12 miesięcy.

Od czego zależy mój sukces w SEO?

Oczywiście, że jest to złożone. Postarajmy się jednak ograniczyć odpowiedź do trzech najważniejszych aspektów:

  • dotychczasowa kondycja sklepu/strony (historia domeny, aspekty techniczne, możliwości danego CMS, nasycenie contentem, jakość linków)
  • konkurencyjność branży
  • budżet na działania optymalizacyjne, contentowe oraz link building

Kto będzie odpowiedzialny za współpracę?

Podczas współpracy zostanie wyznaczona dedykowana osoba z działu Customer Success, która będzie czuwała nad projektem oraz oraz dba o przepływ informacji pomiędzy Tobą i naszymi specjalistami. Oprócz opiekuna tworzona jest grupa projektowa, składająca się ze specjalistów, która ma za zadanie zaprojektować i wdrażać maksymalnie efektywną strategię. Taki team projektowy każdorazowo składa się ze Specjalisty lub Eksperta SEO, Koordynatora contentowego, który reguluje pracę copywriter’ów, a także wspomnianego już opiekuna z działu Customer Success. Nad całością oczywiście czuwają liderzy.

Co to jest linkowanie zewnętrzne i po co się je stosuje?

Linkowanie zewnętrzne jest procesem wdrażanym przez specjalistów SEO w celu zdobywania odnośników do pozycjonowanej witryny z innych serwisów lub portali. Strategia ta obejmuje działania off-page SEO i jest jednym z najważniejszych elementów, wpływających na pozycjonowanie.

Pozyskujemy linki, których celem jest poprawa jakości oraz dywersyfikacja profilu linkowego. Można powiedzieć, że to ostatni element układanki – często na zbudowanie szerokiej widoczności wystarczy optymalizacja i content, natomiast “topy” zdobywa się dzięki linkom.

Skąd wiemy ile trzeba pisać treści oraz ile linków musimy pozyskiwać?

Bazujemy przede wszystkim na poniższych analizach:

  • Content na Twojej stronie (m.in. kategorie, artykuły, strony usługowe) vs. content konkurentów. Szukamy luk, które należy uzupełnić (Content GAP). 
  • Linki na Twojej stronie, gdzie szukamy luk podobnie jak w przypadku treści (Link GAP)

Na tej podstawie dobieramy odpowiednie proporcje między tymi działaniami. Warto dodać, że ten element strategii bywa zmienny i zależy od aktualnych wyników oraz dalszych celów, które chcemy wspólnie osiągnąć.